Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

GARMIN EDGE 840 Solar, EU

519,00
599,99
Zľava 13%
Ušetríte 80,99
Bez DPH 432,50
Kód produktu: TS9M3B
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

 

Ako darček dostanete od nás Topografické
mapy SK a CZ na stiahnutie.

GARMIN EDGE 840 Solar, EU
Doručenie: 19.07.2024
skladom
599,99
519,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Doprava

Predstavujeme Garmin Edge 840 Solar, nevyhnutnú súčasť pre každého vážneho cyklistu. Tento inovatívny produkt je viac ako len jednoduchým cyklokomputerom. Je to váš sprievodca, tréner a analytik v jednom elegantnom balení. 

Nový profesionálny GPS cyklopočítač  zdieľa funkčnú výbavu s modelom zo sérié Edge 830, navyše ponúka intuitívne ovládanie cez dotykový displej. Osvedčené funkcie a výbava sú v novej generácií cyklopočítačov zo série EDGE 840 doplnené o dynamické monitorovanie cyklistických metrík s cieľom motivovať používateľa k lepším výkonom. Sledujte napríklad ako zmeny teploty vzduchu a nadmorskej výšky ovplyvňujú vašu výkonnosť a koľko výškových metrov ostáva do vrcholu stúpania. Pre spoľahlivú navigáciu je EDGE 840 vo výbave dodávaný s predinštalovanou cyklomapu Erurópy a súvisiacimi navigačnými funkciami* pre cestnú aj horskú cyklistiku. Edge 840 prináša množstvo vylepšení a nových funkcií špecifických pre cyklistický tréning.  

Prepracované vyhotovenie Edge 840 ponúka podporu pokročilých cyklistických metrík a po novom tiež s podporou relevantných metrík pre MTB. Edge 840 pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, vzdialenosť skokov a tiež súvisiaci čas HANGTIME. GRIT metrika zmeria náročnosť každej jazdy, FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre, ktoré sa môžete pokúsiť vylepšiť pri ďalšej jazde.

S pokročilými navigačnými funkciami, vrátane prehľadných máp a turn-by-turn navigácie, sa nezabudnete a zvládnete aj najnáročnejšie trasy. Prístroj je tiež kompatibilný s GPS, GLONASS a Galileo, takže budete mať k dispozícii najpresnejšie informácie o polohe.

Zariadenie je kompatibilné s voliteľnými externými snímačmi HRM-Dual (nie je súčasťou balenia), snímačom rýchlosti a kadencie (nie je súčasťou balenia). Edge® 840 umožňuje tiež použitie praktického diaľkového ovládania Edge Remote (nie je súčasťou balenia), ktorý sa pripojí rovnako vďaka ANT+ bezdrôtovej technológii.

 

Nezáleží na tom, či ste profesionálny cyklista alebo nadšenec pre cykloturistiku, Garmin Edge 840 vám poskytne presné údaje a analytiku, ktoré potrebujete na zlepšenie svojho výkonu a dosiahnutie vašich cieľov.

 

Najväčšie výhody produktu:

1. Presné GPS sledovanie a predinštalované mapy pre efektívnu navigáciu pochádzajúce od renomovaného výrobcu navigačných systémov.

2. Podpora pre širokú škálu senzorov, vrátane srdcovej frekvencie a výkonu.

3. High-tech dotykový displej s vysokým rozlíšením, ktorý je ľahko čitateľný aj za slnečného svetla.

4. Výdrž batérie až 30/60 hodín  so solárnym dobíjaním pre dlhé výlety a tréningy.

5. Kompatibilita so smart zariadeniami: Pripojte prístroj k svojim smart zariadeniam a zdieľajte svoje úspechy na sociálnych sieťach, sledujte svoje pokroky na tréningových platformách alebo prijímajte smart notifikácie priamo na displeji Edge 840.

 

Obsah balenia:

  • EDGE 840
  • Vysunutý FLUSH držiak pre Edge cyklopočítače
  • Štandardný držiak Edge
  • Bezpečnostné putko
  • USB kábel
  • Kompletný manuál v slovenčine

Podobné produkty

Súvisiace produkty

Vyhľadávanie