Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Bicykle KELLYS

 

25 ROKOV NA TRHU

Bicykle Kelly's sú vyrábané slovenskou spoločnosťou, členom americkej skupiny Cycle Source Group, sídliacej v New Yorku.
Ponúka širokú paletu rekreačných, športových a pretekárskych bicyklov, určených na jazdu po cestách i necestách, po asfalte ilogokellys.jpg v teréne.
Kelly's, to je spojenie amerického a slovenského know-how, plánovania, logistiky, technických poznatkov, módnych trendov, pracovitosti a precíznosti.
Kelly's je zosobnenie vyše 25-ročnej skúsenosti ľudí vyrábajúcich a predávajúcich bicykle od roku 1991. Ako samostatná značka bicyklov a bicyklového príslušenstva žije Kelly's od roku 1994 a je registrovaná v 29 štátoch celého sveta.

 

25rokov2.jpg
 

Dnes o Kellys môžeme hovoriť ako o stredoeurópskej značke so svetovými ambíciami, ktorá neustále expanduje. Najväčší slovenský výrobca bicyklov má vo svojej ponuke už viac ako tisíc produktov. Zabezpečuje pritom všetko, čo správny biker potrebuje – od bicyklov až po LED svetlá. Orientácia na doplnky je už dávno pre značku rovnako dôležitá ako orientácia na bicykle. Pri príležitosti 25. výročia prešla firma vylepšeniami a nastavila si nové výzvy. Cieľom číslo 1 je upevniť v povedomí zákazníkov a spotrebiteľov jej posolstvo: každý bike má svoje poslanie. To je filozofia, ktorá inšpiruje všetkých zamestnancov pri tvorbe nových produktov.

5 ROKOV ZÁRUKA na rámy KELLYS

Rovnako ako minulú sezónu ponúka KELLYS predĺženie záruky na rámy až na 5 rokov.
Zaregistruj si svoj bicykel KELLYS do 60 dní od zakúpenia a získaj 5-ročnú záruku na rám bicykla KELLYS.
 

25.jpg


ČÍM JE ZNAČKA KELLYS VÝNIMOČNÁ

Firma si zakladá na prvotriednom dizajne, ktorý ladí s každým produktom. Značka je v dizajne odvážnejšia, dáva doň svoje nápady, čím ho robí jedinečným. Presne pre tento účel má tiež KELLYS svoje vlastné Research and Development centrum.
„Pri návrhu dizajnu dávame dôraz na funkčnosť a lokálnosť. Jednoducho, design musí byť spätý so 100 % výkonom bicykla a potrebami trhu,“ produktový manažér Michal Wiesenganger.
KELLYS sa už celé roky venuje vývoju vlastných produktov. Dnes vyrobí 80-tisíc bicyklov ročne
a svoje produkty predáva až na 35 trhoch po celom svete. Už dnes pracuje na inovačných projektoch pre rok 2017.

PRODUKTY
Bicykle od KELLYS sú určené pre každého športovo založeného nadšenca, ktorý si váži pohyb a vo voľných chvíľach si rád užíva bicyklovanie.

NOVINKY
Úplne novou kategóriou je kategória zjazdových 27,5” bicyklov, ktoré spolu s modelom Swag testujú a používajú pretekári Kellys Factory Team-u. Kategória 27,5” enduro-allmountain bicyklov prešla špecifikačným vylepšením vo všetkých smeroch. Spotrebiteľsky najdostupnejšia a najobľúbenejšia kategória 27,5” celoodpružených, trailovo-maratónskych bicyklov, so zdvihom 120/120 mm – Tyke prešla kompletne na osadenie 2x11 vo všetkých troch cenových úrovniach: Tyke 10, Tyke 30 aj Tyke 50.
V kategórii 29” bicyklov je najväčšou novinkou Stage, ktorý patrí do cenovo, vzhľadovo a technicky atraktívnej kategórie pretekárskych karbónových bicyklov. Tento rok ho KELLYS ponúka v troch prevedeniach: od používateľskej až po pretekársku úroveň – Stage 50, Stage 70 a Stage 90.

Vyhľadávanie