Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Prečo nakupovať u nás

Nakupovanie u nás prichádza s mnohými výhodami, ktoré robia váš nákupný zážitok nielen príjemným, ale aj výhodným. Naše 34-ročné skúsenosti v predaji bicyklov nám umožňujú ponúknuť vám nielen širokú paletu produktov, ale aj profesionálny prístup a poradenstvo. Či už hľadáte horský, cestný, krosový alebo elektrický bicykel, náš tím odborníkov vám pomôže nájsť ten pravý bicykel, ktorý bude presne vyhovovať vašim potrebám.

 

  • Jednou z hlavných výhod nakupovania u nás je, že sme certifikované servisné pracovisko pre elektrobicykle s pohonom BOSH, SHIMANO a BAFANG. To znamená, že môžeme poskytnúť nielen predaj, ale aj profesionálny servis a údržbu vašich elektro bicyklov. Či už potrebujete diagnostiku, upgrade, test batérie alebo výmenu ložísk, náš tím odborníkov je tu pre vás.
  • Okrem toho ponúkame vernostné zľavy pre našich stálych zákazníkov. To znamená, že čím viac u nás nakupujete, tým viac ušetríte. Vernostný program je naším spôsobom, ako sa poďakovať vám za vašu dôveru a lojalitu.
  • Rozumieme, že bicykel je investícia, a preto ponúkame možnosť doručenia zloženého a nastaveného elektrobicykla priamo k vám domov. Týmto zabezpečíme, že váš nový bicykel bude pripravený na použitie hneď po doručení bez potreby ďalšieho nastavovania.
  • V prípade, že s produktom nebudete spokojní, alebo nespĺňa vaše očakávania, zaručujeme rýchlu výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí. Naším cieľom je vaša 100% spokojnosť, a preto sa snažíme vyriešiť akýkoľvek problém čo najrýchlejšie.
  • Ponúkame vám tiež garanciu v podobe toho, že sme certifikovaný e-shop, ktorý spĺňa prísne pravidlá dané platnou legislatívou a nariadenia Európskej komisie. Navyše, naša certifikácia nezávislou certifikačnou spoločnosťou nakupujbezpecne.sk zaručuje, že nakupujete v bezpečnom a overenom prostredí.

 

Nakupovanie u nás je zárukou kvality, profesionálneho servisu a zákazníckej spokojnosti. Navštívte nás a presvedčte sa sami o výhodách, ktoré prináša nakupovanie u nás.

Vyhľadávanie