Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Naša firma

Bicykle SPAIZ je značková predajňa bicyklov náhraných cyklodielov a všetkého, čo na cyklistiku potrebujete. Predajňu, bazár a servis tu máte pod jednou strechou. Rovnako s možnosťou nakúpiť z pohodlia Vášho domova aj na splátky cez eshop. Predaju bicyklov sa venujeme už od roku 1990, preto vám vieme ponúknuť odbornosť, skúsenosti a techniké poradenstvo. Sme zároveň certifikované servisné pracovisko elektrobicyklov s pohonom BOSCH, SHIMANO a BAFANG. Naši pracovníci sú odborne školení každý rok a preto vám vieme kvalifikovane poradiť pri kúpe nového bicykla alebo komponentu.Online predaj bicyklov a cyklodoplnkov

V ponuke eshopu www.bicykle.eu nájdete veľký výber elektrobicyklov, horských, cestných, krosových a detských bicyklov, komponenty, doplnky a odborné rady. Horúce novinky na sklade ako aj technické informácie o produktoch. Nákup na splátky ponúka štyri splátkové spoločnosti a možnosť zrealizovať všetko z pohodlia domova na pár klikov. 
 


 

Dlhodobo sa snažíme o maximálnu kvalitu a seriózny prístup k našim zákazníkom. Všetky bickle si môžete zakúpiť aj na splátky a to z pohodlia domova cez internet. Veríme, že budete s našimi službami spokojní. Hovoria za nás naše výsledky a skúsenosti našich zákazníkov.

 

 

 

 

 

 

Získali sme ocenenie ELITE TRUSTWORTHY COMPANY za dlhoročnú spoľahlivosť a prístup. 

 

 

Rovnako sme získali aj certifikát bezpečnosti nákupu v našm eshope nakupujbezpečne.sk

 

 Tento e-shop je certifikovaný.

 

Veríme, že budete s našimi službami spokojní a že si u nás vyberiete vytúžený bicykel. Vaša spokojnosť je naša radosť z dobre vykonanej práce.

Vyhľadávanie