Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Naša firma

Bicykle SPAIZ je značková predajňa bicyklov a všetkého, čo na cyklistiku potrebujete. Predajňu, bazár a servis tu máte pod jednou strechou s možnosťou nakúpiť z pohodlia Vášho domova aj na splátky. Predaju bicyklov sa venujeme už od roku 1990, preto vám vieme ponúknuť odbornosť, skúsenosti a techniké poradenstvo. Sme zároveň certifikované servisné pracovisko elektrobicyklov s pohonom BOSCH, SHIMANO.Online predaj bicyklov a cyklodoplnkov

V ponuke eshopu www.bicykle.eu nájdete veľký výber elektrobicyklov, horských, cestných, krosových a detských bicyklov, komponenty, doplnky a odborné rady. Horúce novinky na sklade ako aj technické informácie o produktoch. Nákup na splátky ponúka štyri splátkové spoločnosti a možnosť zrealizovať všetko z pohodlia domova. 
 


 

Dlhodobo sa snažíme o maximálnu kvalitu a seriózny prístup k našim zákazníkom. Všetky bickle si môžete zakúpiť aj na splátky a to z pohodlia domova cez internet. Veríme, že budete s našimi službami spokojní. Hovoria za nás naše výsledky a skúsenosti našich zákazníkov.

Tento e-shop je certifikovaný.

Vyhľadávanie