LAPIERRE Edge 5.9 2023
Kód: SCHDLR-LHCNB480 SCHDLR-LHCNB400 Zvoľte variantPodrobný popis
LAPIERRE Edge 5.9
LAPIERRE Edge 5.9 je slušne vybavený rekreačný horský bicykel, ktorý je postavený na ľahkom hliníkovom ráme, spoľahlivej vidlici RST BLAZE RL-DS RL s uzamykaním z riadidiel a osadený overenými komponentmi Shimano s 3x9 prevodmi. Spoľahnúť sa môžete rozhodne aj na hydraulické kotúčové brzdy Shimano MT200. Kombinácia týchto vlastností je správnou voľbou pre cyklistických nadšencov aj začínajúcich bikerov.
Kľúčové vlastnosti a prvky výbavy
hliníkový rám EDGE 29'' SUPREME 4 ALLOY DISC INTERNAL ROUTING
odpružená vidlica RST BLAZE RL-DS RL 29'' 100mm travel
prehadzovačka SHIMANO ALTUS SHADOW RDM2000 9s
29" kolesá
jedinečný francúzsky dizajn
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.
Základné bezpečnostné informácie pre bicykle a elektrobicykle LAPIERRE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pánske horské bicykle LAPIERRE 29 |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Predná Vidlica: | RST |
| Prehadzovačka: | SHIMANO ALTUS |
| Typ bicykla: | Horský bicykel |
| Veľkosť: | L na výšku postavy 176-186 cm, M na výšku postavy 168-178 cm, S na výšku postavy 150-170 cm, XL na výšku postavy 184-200 cm |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Značka: | LAPIERRE |
| Výška od: | 176 |
| Výška do: | 186 |
| Hmotnosť kg: | 14.7 |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Gripy: | Herrmans Lock-on DD30B 130mm |
| Riadidlá: | XLC alloy 6061 Top flat, Width: 720mm, Ø: 31.8mm |
| Predstavec: | XLC alloy, 6°, Ø: 31.8mm, L: 60mm |
| Sedlo: | XLC by DDK |
| Sedlovka: | XLC alloy, Ø: 31.6mm, L: 400mm |
| Plášte: | Schwalbe, front: Tough Tom 29x2.25 622-57 / rear: Rapid Rob 29x2.25 622-57 / Schwalbe, front: Tough Tom 29x2.25 622-57 / rear: Rapid Rob 29x2.25 622-57 |
| Ráfiky: | Lapierre Disc, 32H, 29", 21-622 / Lapierre Disc, 32H, 29", 21-622 |
| Zadný náboj: | Shimano HBTX505, 32H Center Lock QR |
| Predný náboj: | Shimano HBTX505, 32H Center Lock QR |
| Brzdy: | Shimano MT200 hydraulic brakes Disc |
| Kľuky: | Shimano FC-MT101 36-22T 170mm (XS/S) / 175mm (M/L/XL) |
| Reťaz: | KMC X9 1/2"x11/128" 9s |
| Kazeta: | Sunrace CSM90 11-36T 9s |
| Počet rýchlostí: | 2x9 |
| Radenie: | Shimano Altus STEF505 9s |
| Prešmykač: | Shimano Altus FD-M2020 (Side swing) |
| Prehadzovačka: | Shimano Altus Shadow RD-M2000, 9s |
| Zdvih predný: | 100 |
| Vidlica: | RST BLAZE RL-DS RL 29'' 100mm travel |
| Materiál: | Hliník |
| Rám: | Edge 29" Supreme 5 alloy Disc, internal cable routing |
| Rok: | 2023 |
| Year: | 2023 |



