LAPIERRE E-Explorer 8.7 Low Cosmic Grey
Kód: SCHDLR-LLEPB450Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LAPIERRE e-Explorer 8.7 s pohonom Bosch 4. generácie a batérií 750 Wh je univerzálny elektrobicykel do mesta aj na cyklotrasy. Vzduchová vidlica RockShox pohltí nerovnosti terénu a pohon 1 x 10 rýchlostí vám pomôže s výkonom. Samozrejmosťou sú spoľahlivé hydraulické brzdy Shimano pre vašu bezpečnosť. U tohto modelu, ktorý je dodávaný s blatníkmi, stojanom, osvetlením a nosičom, si môžete vybrať požadovaný režim asistencie a vďaka prehľadnému displeju Bosch Purion, ktorý je umiestnený na riadidlách, si môžete zobraziť všetky údaje o jazde.
Základné bezpečnostné informácie pre bicykle a elektrobicykle LAPIERRE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria: | 750 Wh |
| Motor: | BOSCH Performance |
| Predná Vidlica: | ROCK SHOX |
| Prehadzovačka: | SHIMANO DEORE |
| Typ bicykla: | Horské dámske ebike |
| Veľkosť kolesa: | 29" |
| Výška od: | 163 |
| Výška do: | 173 |
| Hmotnosť kg: | 27.4 |
| Extra: | Bosch Performance line CX "25kph" / Powertube 750Wh / Bosch LED remote |
| Gripy: | XLC Ergonomic grips |
| Riadidlá: | Lapierre alloy 6061DB, Width: 680mm, Rise: 15mm, Backsweep : 25°, Ø: 31.8mm |
| Predstavec: | Lapierre, 17°, Ø: 31.8mm, Length : 90mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo Ergo Sport women |
| Sedlovka: | XLC Suspension post, Ø: 34.9mm, Suspension : 40mm, Longueur : 300mm (S) / 350mm (M/L) |
| Zadný náboj: | Shimano MT400, 12x148, 32H, Centerlock |
| Predný náboj: | Shimano MT400, 15x110, 32H Centerlock |
| Vypletené kolesá: | Shimano MT400 hubs / LP DB-X40 rims / Shimano MT400 hubs / LP DB-X40 rims |
| Brzdy: | Shimano MT401 4 (front) / 2 (rear) pistons |
| Kľuky: | Lapierre Overvolt ISIS 160mm (S), 165mm (M/XL) + FSA Megatooth Chainring 38T |
| Reťaz: | KMC e10 Sport Silver-black 10s |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100 11-46T 10s |
| Počet rýchlostí: | 1x10 |
| Radenie: | Shimano Deore M4100 10s |
| Prehadzovačka: | Shimano Deore M5120, 10s Shadow + |
| Hlavové zloženie: | Canecreek ZS44 Viscoset, Black Anodized, 1.1/8"-1.5" |
| Zdvih predný: | 120 |
| Vidlica: | RockShox 35 Silver TK Coil boost 15x110mm 29'' 120mm travel (Fender compatible) |
| Materiál: | Hliník |
| Rám: | Overvolt HT Mix Integrated Bosch Supreme 5 alloy UDH Dropout + Kickstand & Fenders Ready |
| Kapacita batérie: | 750 |
| Motor: | Bosch |
| Rok: | 2024 |
| Year: | 2024 |



