Detský horský bicykel GHOST Lanao 20 Full Party 2023 Mint/Metallic Purple Gloss
Kód: SCHDLR-93LA1204Podrobný popis
GHOST Kato 20 Base 2021 petrol blue shrill ocean blue riot red
Detský horský bicykel určený na prvé ozajstné výjazdy do prírody je postavený na kvalitnom hliníkovom ráme a kvôli pohodliu a bezpečnosti je vybavený odpruženou vidicou, prehadzovačkou s 10 prevodmi a ďašími komponentami, ktoré takmer nepotrebujú žiadnu údržbu. Vydrží veľa a malým cyklistom zaručí zábavu a radosť z bicyklovania. Tento model je vybavený odpruženou prednou vidlicou. Veľkou prednosťou sú aj hydraulické kotúčové brzdy, ktoré poskytujú dostatočnú brzdnú silu pri zdolávaní rýchlych trailov a prudších zjazdov.
Vhodný pre deti vo veku 6-8 rokov s výškou 115-135 cm.
hliníkový rám KATO Kid AL
odpružená predná vidlica
prehadzovačka Shimano DEORE 10-Speed
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu a/alebo zlepšenie dizajnu a komponentov bez predchádzajúceho upozornenia.
Základné bezpečnostné informácie pre bicykle a elektrobicykle GHOST
Dodatočné parametre
| Kategória: | Detské bicykle GHOST |
|---|---|
| EAN: | 4052968308601 |
| Prehadzovačka: | SHIMANO DEORE |
| Typ bicykla: | Detský horský bicykel |
| Veľkosť kolesa: | 20" |
| Značka: | GHOST |
| Farba: | Zelená |
| Výška od: | 115 |
| Výška do: | 135 |
| Hmotnosť kg: | 10.8 |
| Veľkosť kolies: | 20 |
| Pedále: | VP-225 |
| Gripy: | Velo VLG 1979-D |
| Riadidlá: | GHOST Junior 540 mm 25 mm Rise |
| Predstavec: | GHOST 28.6 mm |
| Sedlo: | GHOST VL 5062 |
| Sedlovka: | GHOST SP DC1 27.2 mm |
| Plášte: | Schwalbe Smart Sam 20x2.35 |
| Ráfiky: | Shining DB-X30 |
| Náboje: | KT-T04F QR / KT-MR5R QR |
| Brzdové páky: | Tektro HD-M276 |
| Brzdy: | Tektro HD-M276 Hydraulic Disc / Tektro TR160-24 |
| Kľuky: | Samox 28T |
| Reťaz: | KMC X10 |
| Kazeta: | Shimano Deore CS-M4100 11-42 |
| Počet rýchlostí: | 1x10 |
| Radenie: | Shimano Deore SL-M4100 |
| Prehadzovačka: | Shimano Deore RD-M6000 10-S |
| Hlavové zloženie: | FSA |
| Zdvih predný: | 50 |
| Vidlica: | GHOST Suspension |
| Materiál: | Hliník |
| Rám: | LANAO Kid AL |
| Rok: | 2025 |
| Year: | 2025 |
GHOST – nemecká precíznosť, vášeň pre hory a 30 rokov inovácií
Značka GHOST BIKES je synonymom pre dobrodružstvo, výkon a autentickú vášeň pre horskú cyklistiku. Už viac ako 30 rokov vyrába GHOST v Nemecku bicykle, ktoré v sebe spájajú technologickú inováciu, športového ducha a precízne spracovanie, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov horských a elektrických bicyklov.
GHOST je známy najmä svojimi MTB legendami, ako sú modely RIOT, Lector, Kato, Nirvana či Lanao, ktoré sú navrhnuté pre maximálnu kontrolu, odolnosť a pôžitok z jazdy v akomkoľvek teréne. Moderná koncepcia rámov, prémiové materiály (vrátane karbónu) a vlastné technológie odpruženia robia tieto bicykle ideálnymi spoločníkmi pre trailových jazdcov, pretekárov aj dobrodruhov.
Veľkú časť portfólia dnes tvoria aj elektrobicykle GHOST, poháňané najnovšími systémami BOSCH Performance Line a FAZUA. Modely z kategórií E-RIOT, E-Teru alebo inovatívny Path Asket Pro dokazujú, že ľahký e-bike môže ponúknuť rovnakú dávku slobody, zábavy a výkonu ako klasický MTB.
Značka GHOST sa neustále presadzuje aj na svetových súťažiach a freeride podujatiach – napríklad aj na legendárnom Red Bull Rampage 2025, kde ich jazdkyňa Kirsten van Horne štartovala na špeciálne upravenom modeli POACHA, stelesňujúcom silu a štýl freeride jazdcov.
Filozofiou GHOST je tvoriť bicykle, ktoré „rozumejú jazdcovi“ – jednoduché na ovládanie, spoľahlivé v teréne a navrhnuté pre každý štýl jazdy. Či už ide o výkonné karbonové stroje, odolné e-MTB, alebo gravelové modely na dobrodružné túry – GHOST prináša čistý zážitok z jazdy bez kompromisov.
👉 Objavte viac o značke a jej modeloch na oficiálnej stránke www.ghost-bikes.com.
| Výrobná spoločnosť : | GHOST-Bikes GmbH |
|---|---|
| Adresa : | An der Tongrube 3 95652 Waldsassen Nemecko Kontaktné údaje: Telefón: 09632-92550 |
| E-mail : | info@ghost-bikes.de |



