Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

GARMIN EDGE 1040 Bundle

629,90
699,90
Zľava 10%
Ušetríte 70,00
Bez DPH 524,92
Kód produktu: BYJKYQ
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
GARMIN EDGE 1040 Bundle
Doručenie: 29.07.2024
skladom
699,90
629,90
 • Popis produktu
 • Špecifikácia
 • Videá
 • Doprava

Nový prepracovaný model najlepšieho cyklopočítača pre náročných! Edge 1040 Plus si zakladá na osvedčenej výbave staršieho modelu Edge 1030 Plus. Do vienka dostal nový GPS príjimač multi-band GNSS pre spoľahlivejší záznam trás. Nový Edge 1040 prináša množstvo vylepšení vrátane predĺženia výdrže batérie. V balení nájdete aj snímač kadencia a súčasťou balenia je aj hrudný pás pre snímanie tepu. Vysoký štandard výbavy s farebným dotykovým displejom s podporou ovládania aj v rukaviciach je doplnený o prepracované a rozšírené funkcie pre plánovanie (odporúčanie dennej zátaže), navigáciu (vylepšené trasovanie, Trailforks integrácia) & tréning (pokročilá synchronizácia tréning. indoor-outdoor plánov). 

Či už „hltáte“ kilometre na cestách, alebo skôr uprednostníte MTB, Edge 1040 Plus bude pridanou hodnotou každej jazdy. Okrem štandardných predností modelov zo série 1040, poskytuje nový Edge 1040 Plus predĺženú výdrž batérie až do 35 hodín / 70 hodín v úspornom režime s možnosťou externého napájania vďaka voliteľnej externej batérií Garmin charge power pack.

Nové prepracované funkcie fyziologických metrík REAL-TIME-STAMINA vám umožnia sledovať úroveň vyčerpania v reálnom čase. 

DYNAMICKÉ MONITOROVANIE VÝKONU
Získajte viac informácií o tom, ako vaše telo reaguje na tréning. Sledujte VO2 max , čas regenerácie , tréningovú záťaž , zameranie tréningovej záťaže a ďalšie.

MTB METRIKA
Aj nový Edge 1040 pri jazde v teréne zaznamenáva celkový počet skokov, vzdialenosť skokov a tiež súvisiaci čas HANGTIME. Metrika GRIT zmeria náročnosť každej jazdy, následne FLOW metrika sa postará o sledovanie plynulosti zjazdu a následne jazdu ohodnotí bodovým skóre. Toto skóre ponúka vylepšiť vašu jazdu a porovnávať tak každý výkon.

TRÉNINGOVÝ STAV
Ako efektívny je váš tréning ? Automaticky vyhodnoťte svoju nedávnu históriu cvičenia a indikátory výkonu, aby ste zistili, či trénujete produktívne, či dosahujete vrchol alebo presahujete.

DENNÉ ODPORÚČANÉ CVIČENIA
Ak chcete získať poradenstvo pri tréningu, ktoré zohľadní vás a vašu úroveň kondície, získajte denné návrhy jazdy na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a VO2 max.

SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV
Získajte svoje plány pre vonkajšie a izbové tréningové aktivity z aplikácie Garmin Connect™ alebo sa bezproblémovo synchronizujte s Edge z iných aplikácií vrátane TrainingPeaks® a TrainerRoad .

AKLIMATIZÁCIA NA TEPLO A VÝŠKU
Pripravte sa na akékoľvek prostredie. Pozrite sa, ako vaše telo obstojí v rôznych prostrediach s tepelnou a nadmorskou aklimatizáciou.

VLASTNOSTI CLIMBPRO
Automaticky vidieť zostávajúce stúpanie, keď idete do kopcov a sledujete trasu alebo kurz. To vám pomôže rozložiť vaše úsilie a zistiť, koľko vám ešte zostáva do vrcholu stúpania.

VÝŽIVOVÉ A HYDRATÁČNÉ UPOZORNENIA
Získajte prehľad, ktorý potrebujete, aby ste zostali nabití, kilometer za kilometrom. Edge 1030 Plus vás upozorní, keď je čas hydratovať sa alebo jesť.

Obsah balenia:

 • Vysunutý FLUSH držiak séria Edge (ND) pre použitie s powerpack
 • Štandardný držiak Edge
 • Bezpečnostné pútko
 • Pulzomer HRM-Dual (hrudný pás - snímač tepu)
 • Snímač rýchlosti a kadencie
 • USB kábel
 • Kompletný manuál v slovenčine

Súvisiace produkty

Vyhľadávanie