Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Čistiaci prostriedok pre elektrobicykle FINISH LINE E-Bike Cleaner 414 ml-sprej

8,95
Bez DPH 7,46
Kód produktu: OQCA4H
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Čistiaci prostriedok pre Elektrobicykle FINISH LINE E-Bike Cleaner 414 ml-sprej
Doručenie: 19.07.2024
Skladom
8,95
  • Popis produktu
  • Videá
  • Doprava

Čistiaci prostriedok pre elektrobicykle FINISH LINE E-Bike Cleaner

E-bike Cleaner je čistiaci prostriedok špeciálne navrhnutý pre moderné elektrobicykle.

Odstráni všetku špinu a zabráni kontaminácii dôležitých elektrosúčiastok a motora.

Tento jedinečný penivý čistič výrazne zjednodušuje údržbu elektrobicykla. Na jeho umytie totiž nepotrebujete vodu na oplach po umývaní, všetko sa jednoducho odparí a nemusíte tak vystavovať jednotlivé elektrosúčiastky vode, ktorá im rozhodne nesvedčí.

Bezpečne tak vyčistíte kryt motora aj batériu, všetky kontakty, rovnako ako celý rám elektrobicykla a ďalšie komponenty!

Vďaka použitiu najnovšej technológie, ktorá spĺňa špecifikácie výrobcov elektrobicyklov, bude čistič elektrobicyklov Finish Line udržiavať vaše elektrobicykle bezpečne ako nové.

Väčšina výrobcov odporúča vyčistiť elektrobicykel po každej jazde. To zahŕňa čistenie kontaktov batérie, kolíkov zástrčky a zvyšku bicykla. Aby ste to dosiahli a neriskovali poškodenie akýchkoľvek elektronických súčiastok, Finish Line vyvinul čistič, ktorý je jemný, nežieravý, nezanecháva šmuhy a nevyžaduje žiadne oplachovanie vodou. Vďaka technológii priľnavej peny je čistič Finish Line e-Bike Cleaner bezpečný a ľahko sa používa. Je možné ho použiť na čistenie všetkých povrchov vrátane eloxovaného hliníka, ocele, titánu, uhlíkových vlákien a matných povrchov.

Vyhľadávanie