Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Svetlo SEEMEE 300 zadné 6f USB čierne

59,95
Bez DPH 49,96
Kód produktu: FGPX7Y
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Svetlo SEEMEE 300 zadné 6f USB čierne
Doručenie: 18.07.2024
skladom
59,95
  • Popis produktu
  • Dokumenty
  • Doprava

Zadné svetlo SEEMEE 300 - Vaša cesta k bezpečnejšej jazde na bicykli

Predstavujeme vám zadné svetlo SEEMEE 300, ktoré je dokonalým spoločníkom pre všetkých cyklistov, ktorým záleží na bezpečnosti a viditeľnosti na cestách. Či už ste vášnivý cestný cyklista, mestský jazdec alebo každodenný dochádzajúci, toto svetlo vám poskytne spoľahlivú ochranu a istotu za každých podmienok.Vďaka kombinácii dvoch výkonných LED diód a svetla OptiTracing s 360° viditeľnosťou budete na ceste neprehliadnuteľní. Hlavné svetlo s maximálnym výkonom 300 lumenov a rôznymi uhlami šošoviek zabezpečí, že budete viditeľní z každého uhla. Červené kúželovité svetlo OptiTracing zase poskytuje dodatočnú všestrannú viditeľnosť, vďaka čomu sa stanete ešte nápadnejším a bezpečnejším účastníkom cestnej premávky.
Inteligentné funkcie, ako zabudovaný pohybový senzor a senzor okolitého svetla, posúvajú svetlo SEEMEE 300 na novú úroveň. Pri brzdení pohybový senzor automaticky zvýši jas na maximum, čím efektívne upozorní ostatných účastníkov premávky za vami. Senzor okolitého svetla zase prispôsobí jas zad svetla vonkajším podmienkam, takže sa môžete plne sústrediť na jazdu bez starostí o nastavenie svetla.S piatimi režimami svietenia vrátane režimu Smart-Day Flash pre maximnu dennú viditeľnosť a režimu nízkej spotreby pre dlhšiu výdrž batérie, je svetlo SEEMEE 300 pripravené na akúkoľvek situáciu. Jednodielne hliníkové puzdro zaručuje nielen odolnosť a ľahkosť, ale aj štýlový vzhľad. Jednoduché upevnenie k sedlu alebo rôznym typom sedloviek, funkcia pamäte režimu, trojúrovňový indikátor batérie a nabíjanie cez USB-C konektor sú už len čerešničkou na torte.
Nech už vaša cyklistická vášeň smeruje kamkoľvek, so svetlom SEEMEE 300 môžete vyraziť s istotou, že ste urobili maximum pre svoju bezpečnosť a viditeľnosť na ceste.


 

Kľúčové výhody:

  • Výkonné hlavné svetlo s max. výkonom 300 lumenov a 360° viditeľnosťou vďaka svetlu OptiTracing
  • Inteligentný pohybový senzor automaticky zvyšuje jas pri brzdení pre dodatočnú bezpečnosť
  • Senzor okolitého svetla prispôsobuje jas vonkajším podmienkam, takže sa môžete sústrediť na jazdu
  • 5 režimov svietenia vrátane Smart-Day Flash a režimu nízkej spotreby pre každú situáciu
  • Odolné a ľahké hliníkové telo, jednoduché uchytenie, USB-C nabíjanie a vodotesnosť IPX6

Vyhľadávanie