Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Varia cyklo-radar eRTL615

249,99
Bez DPH 208,33
Kód produktu: 27IMBI
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Varia cyklo-radar eRTL615
Doručenie: 19.07.2024
skladom
249,99
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Doprava

Varia eRTL615T je najnovší cyklo-radar z obľúbenej série Varia™ pre bezpečnejšiu jazdu na cestách. Varia™ eRTL615T je určený a vhodný pre použitie na elektro - bicykloch (eBike) s externým napájaním. Pre pripojenie z eBike a napájanie radaru je nevyhnutné dokúpiť samostatne dostupné príslušenstvo * Adaptér kábel podľa používaného systému - Bosch Gen. 2, Shimano STEPS alebo USB-A.

Aktívny cyklo-radar vás pri jazde upozorňuje na vozidlá približujúce sa zozadu a v rovnakom momente začne blížiacemu vozidlu signalizovať vašu prítomnosť na ceste. Spätné bezpečnostné (červené) LED svetlo zabezpečí dostatočnú viditeľnosť a približujúce vozidlo upozorní na vašu prítomnosť zmenou intenzity svetla (blikania). Cyklo-radar Varia™ je riešením pre lepšiu bezpečnosť cyklistov pri jazde na bežnej cestnej komunikáií, kde dochádza k častným nehodám spôsobených nárazom vozidla zozadu. Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojená jednotka alarm (zvukové upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ rozoznáva aj rýchlosť vozidla a pokiaľ sa približuje príliš rýchlo, tak sa displej sfarbí do červena a spätné LED svetlo zmení (zvýši) intenzitu (blikania).

Vlastnosti:

  • IPX7 - Jazda v každom počasí...cyklo-radar Varia™ radar je odolný voči dažďu, snehu, potu a pod.
  • Integrovaný Bluetooth pre pripojenie Varia radaru k smartfónu s využitím aplikácie Varia App. Vďaka prehľadnej aplikácií získate prehľad o situácií "za vami" o blížiacich sa vozidlách. Tiež si môžete nastaviť zvukové a vibračné upozornenia. Po spárovaní so smartfónom Varia™ dokáže zaregistrovať a upozorniť jazdca na približujúce sa vozidlá až zo vzdialenosti 140 metrov. V rámci nastavenia spustí pripojený smartfón alarm (zvukové a/alebo vibračné upozornenie) ihneď po zaregistrovaní vozidla. Varia™ rozoznáva aj rýchlosť vozidla a pokiaľ sa približuje príliš rýchlo, tak sa displej sfarbí do červena a spätné LED svetlo zmení (zvýši) intenzitu (blikania).
  • Jednotka Varia™ eRTL 615 ideálne doplňuje výbavu kompatibilného cyklopočítača zo série Edge 130, 530, 540, 830, 1040, Explore a vo veľkej miere rozširuje jeho funkcionalitu. Varia™ cyklo-radar je možné ďalej používať aj v kombinácii s hodinkami zo sérií Forerunner 2x6 / 9x5 / Fénix 5, 6, 7 / Tactix a pod. .
  • Vidieť a byť videný! Pripojení a aktívny radar Varia poskytuje vizuálne informácie doplnené o zvukové alarmy na blížiace sa vozidlo. Automaticky sú detekované iba vozidlá blížiace sa zozadu k vám. Zadné (červené) svetlo je viditeľné až do vzdialenosti 1km a je šírené v zábere až 220 stupňov (od bicykla). Pripojení a aktívny radar Varia poskytuje vizuálne informácie na displeji pripojeného Garmin ANT+ zariadenia doplnené o zvukové a vibračné* alarmy na blížiace sa vozidlo. Na pripojenom smartfóne cez Bluetooth sú informácie zobrazené na displeji prostredníctvom aplikácie Varia App doplnené o zvukové a vibračné upozornenia. Automaticky sú detekované iba vozidlá blížiace sa zozadu k vám zo vzdialenosti 140 metrov.
  • Varia™ eRTL615T je určený a vhodný pre použitie na elektro - bicykloch (eBike) s externým napájaním. Pre pripojenie z eBike a napájanie radaru je nevyhnutné dokúpiť samostatne dostupné príslušenstvo Adaptér kábel podľa používaného systému - Bosch Gen. 2, Shimano STEPS alebo USB-A.

Parametre:

Akumulátor výdrž: 16 hodín - denný režim blikanie 65 lumenov
Akumulátor - výdrž /pohotovostný režim/: dostupné iba externé napájanie /bez integrovanej batérie/ 
Rozmery zariadenia: 41,2x77,7x20,0 mm
Hmotnosť balenia: 208 g
Hmotnoť zariadenia: 50g
Napätie: priame napájanie cez eBike /bez batérie/
Odolnosť voči vode: Áno IPX7
Zvukové alarmy: Áno
Bezdrôtová komunikácia: Bluetooth a ANT+

Vyhľadávanie