Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Rukavice SILVINI CERRETO zateplené trojprstové

29,90
38,90
Zľava 23%
Ušetríte 9,00
Bez DPH 24,92
Kód produktu: SXXM28
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Veľkosť L
Doručenie: 26.07.2024
Skladom
38,90
29,90
  • Popis produktu
  • Doprava

Stretli ste sa už s pocitom, že zima a chlad vám bránia v tom, aby ste si užili svoje obľúbené zimné športy naplno? S rukavicami SILVINI CERRETO môžete na tieto obavy zabudnúť! Tieto zateplené trojprstové rukavice sú navrhnuté s ohľadom na tie najchladnejšie dni, aby ste mohli na svoje outdoorové aktivity vyraziť bez obáv.

Vďaka unikátnej trojprstovej konštrukcii, ktorá spája dva prsty dohromady, poskytujú rukavice Cerreto vynikajúci pomer medzi udržaním tepla a zachovaním mobility vašich prstov. Elastický lem okolo zápästia izoluje vaše ruky od chladu a vetra, zatiaľ čo vetruodolný materiál na vonkajšej strane chráni pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

Dlaňová časť rukavíc je vyrobená z kvalitného protišmykového materiálu, ktorý vám zabezpečí pevný úchop a kontrolu nad vašim športovým vybavením. Jemná vystužená vnútorná látka prispieva k celkovému pohodliu a zabraňuje prechladnutiu rúk počas vašich zimných dobrodružstiev.

Zloženie materiálu je starostlivo vybrané tak, aby zabezpečilo dlhotrvajúcu kvalitu a odolnosť. Hlavný materiál tvorí 100% polyester, ktorý je doplnený reflexným materiálom, tiež z 100% polyesteru, pre maximálnu funkčnosť a trvanlivosť.

Najväčšie výhody produktu:

- Trojprstový dizajn pre ideálnu rovnováhu medzi teplom a pohyblivosťou

- Vetruodolné vonkajšie prevedenie a elastický lem pre maximálnu ochranu pred chladom

- Protišmyková dlaň pre bezpečný úchop a kontrolu

- Mäkká vystužená vnútorná časť pre komfortné nosenie

- Odolné materiály zabezpečujúce dlhodobé používanie bez straty kvality

 

S rukavicami SILVINI CERRETO si zimu nielenže užijete, ale budete sa na ňu dokonca tešiť. Urobte si radosť a zaistite si komfort a teplé ruky počas všetkých vašich zimných dobrodružstiev!

Vyhľadávanie