Elektrobicykel GHOST E-Riot CF Pro 2026 Heavy Metal/Deep Coffee Glossy
Kód: SCHDLR-48ER1014 SCHDLR-48ER1012 SCHDLR-48ER1013 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektrobicykel GHOST E-Riot CF Pro – enduro eMTB 29/27,5" Bosch CX 800 WhGHOST E-Riot CF Pro je celoodpružený enduro elektrobicykel s karbónovým rámom, motorom Bosch Performance CX 85 Nm a vyberateľnou batériou 800 Wh – kombinácia, ktorá pokrýva epické výjazdy aj náročné denné traily bez kompromisov. Mullet konfigurácia kolies 29" vpredu a 27,5" vzadu spolu so zdvihom 170 mm vpredu (FOX 38 Float Performance eMTB+) a 160 mm vzadu (FOX FLOAT X2 Performance) zabezpečuje maximum agilnosti v technických sekciách pri zachovaní stability vo vysokej rýchlosti. Displej Bosch Kiox 400C integrovaný v hornej rámovej trubke a Mini Remote dávajú jazdcovi plnú kontrolu aj v neznámom teréne. Maximálna povolená hmotnosť vrátane jazdca, výbavy a elektrobicykla je 150 kg – pred jazdou vždy skontrolujte, či neprekračujete tento limit. |
![]() |
![]() |
Karbónový rám Lightcarbon s VPP kinematikouTractionlink 2.0 a jednodielnnou zadnou stavbouRám Lightcarbon s Boost osami 110/148 mm a zdvihom zadnej stavby 160 mm využíva systém pruženia VPP (Virtual Pivot Point) v kombinácii s Tractionlink 2.0 – virtuálny otočný bod pohybujúci sa počas kompresie optimalizuje dráhu zadného kolesa, zlepšuje prekonávanie prekážok a minimalizuje spätný ráz pri šliapaní (kickback). Pevná, jednodielnna zadná stavba z karbónu dodáva rámu výnimočnú torzionálnu tuhosť, ktorú sme pri testovaní zaznamenali ako zásadnú pri agresívnom šliapaní z vretena na prudkom výjazde z oblúka. Motor Bosch Performance CX 85 Nm má kompaktné rozmery, chladiace rebrá pre ochranu pred prehriatím a je kompatibilný s ABS systémami; v praxi sme overili, že aj pri dlhodobom výstupe s plnou asistenciou sa motor neprehrieva ani v lete. Batéria 800 Wh (Bosch PowerTube) je vyberateľná, čo uľahčuje nabíjanie mimo bicykla aj výmenu za rezervnú jednotku na dlhých expedíciách – nabíja sa dodanou nabíjačkou Bosch 4A 220–240 V. |
Vidlica FOX 38 Float eMTB+ 170 mm, tlmič FOX FLOAT X2 a pohon SRAM Eagle 90 T-Type 12sVidlica FOX 38 Float Performance eMTB+ GRIP 3pos 170 mm s osou 15×110 mm a offsetom 44 mm je navrhnutá pre eMTB zaťaženie – eMTB+ ladenie patrony reaguje na impulzy motora a jazdca plynule bez tvrdnutia v strednej časti zdvihu. Tlmič FOX FLOAT X2 Performance 2pos-Adj 205×65 mm Trunnion umožňuje prepínanie medzi dvoma kompresijnými charakteristikami priamo za jazdy; pri testovaní sme ocenili, že 2pos-Adj nastavenie zvláda prechod medzi pedálovacím a zjazdovým módomspoľahlivo aj v bahnitom teréne. Plášte Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft TR 60-622 vpredu a Continental Kryptotal-Re Downhill Soft TR 60-584 vzadu sú Tubeless Ready a tvoria overenú kombináciu maximálnej trakcie pri brzdení a dostatočnej rýchlosti vzadu. Pohon tvorí prehadzovačka SRAM Eagle 90 T-Type 12s s radením Single Click Trigger a kazetou SRAM XS-1275 Eagle T-Type XD 10-52z – T-Type systém eliminuje manuálne nastavenie napätia reťaze a radí presne aj pod plným výkonom motora. Brzdy Shimano Deore BR-M6120 4-piest s kotúčom 220 mm vpredu a 203 mm vzadu poskytujú dávkovateľný výkon zodpovedajúci hmotnostnej triede eMTB. Teleskopická sedlovka XLC SP-T21 priemeru 34,9 mm so zdvihom 170 mm a riadidlá XLC HB-M34 800 mm, Rise 20 mm, 9° backsweep dotvárajú ergonómiu pre agresívnu enduro jazdu. |
![]() |
![]() |
Pre koho je GHOST E-Riot CF Pro?Tento enduro elektrobicykel s karbónovým rámom je určený pre skúsených jazdcov, ktorí chcú vyraziť ďalej a výškovým profilom, kde klasický MTB nestačí – motor Bosch CX 85 Nm postará sa o stúpania a VPP kinematika s 160 mm zadného zdvihu obstojí v technických zjazdoch. Na celodenných horských výletoch s prevýšením 2 000 m+ ocenite kapacitu batérie 800 Wh a prehľad Kiox 400C displeja integrovaného priamo v ráme; v bikeparku alebo na enduro trasách oceníte mullet konfiguráciu 29/27,5" a 4-piestové brzdy Shimano Deore s kotúčom 220 mm. Maximálna povolená hmotnosť vrátane jazdca a výbavy je 150 kg – pri výbere veľkosti rámu si vždy overte, že tento limit nie je prekročený. |
Výhody produktu
Otázky a odpovede
Technické parametre
| Motor | BOSCH |
|---|---|
| Typ motora | Bosch Performance Line CX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| Kapacita batérie | 800 Wh |
| Rám | Lightcarbon, Boost 110/148, Travel: 160mm |
| Materiál | Carbon |
| Vidlica | FOX 38 Float Performance eMTB+, GRIP, 3pos, 170 mm, QR, Offset: 44 mm |
| Zdvih predný | 170 mm |
| Tlmič | FOX FLOAT X2 Performance, 2pos-Adj, 205x65mm, Trunnion |
| Zdvih zadný | 160 mm |
| Hlavové zloženie | Acros Blocklock 120° Tapered ZS56/ZS56, Semi-Integrated |
| Prehadzovačka | Sram Eagle 90 T-Type 12s, 12-speed |
| Radenie | Sram Eagle 90 T-Type Single Click Trigger, Trigger shifter |
| Počet rýchlostí | 1x12 |
| Kazeta | Sram XS-1275 Eagle T-Type, XD, 10-52T |
| Reťaz | Sram GX Eagle T-Type 12s |
| Brzdy | Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, 220 mm / Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, 203 mm |
| Brzdové páky | Shimano Deore BL-M6100 Shift-Brake-Lever |
| Predný náboj | XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, 6 bolt Disc |
| Zadný náboj | XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, 6 bolt Disc, XD |
| Ráfiky | XLC WR-M49 SL Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve / XLC WR-M47 SL Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Plášte | Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft, TR, 60-622 / Continental Kryptotal-Re Downhill Soft, TR, 60-584 |
| Špice | DT Swiss ELEMENTAL 2.0 |
| Sedlovka | XLC Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 170 mm, L: 500 mm |
| Sedlo | Prologo Proxim Nembo Steel rail 145 mm |
| Predstavec | XLC ST-M50, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| Riadidlá | XLC HB-M34, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9° 800mm |
| Gripy | XLC GR-S34 MTB Sport Bar Grips - black |
| Pedále | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| Veľkosť kolies | 29/27,5 |
| Prevodník | Sram CR XX Eagle Bosch DU38, T-Type, DM, 34T |
| Displej | Bosch Kiox 400C + Mini Remote |
| Batéria | Bosch PowerTube |
| Nabíjačka | Bosch Charger 4A 220-240V |
Prečo nakúpiť u nás
Objednávku odošleme čo najskôr, bezpečne zabalenú.
Autorizovaný servis BOSCH, Shimano a Panasonic.
Rodinná firma so silným zázemím a odborným prístupom.
Osobné poradenstvo, servis a možnosť vyskúšania bicykla – viac v našej predajni.
Potrebujete poradiť?
Neváhajte nás kontaktovať
Základné bezpečnostné informácie pre bicykle a elektrobicykle GHOST
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrobicykle |
|---|---|
| Batéria: | 800 Wh |
| Motor: | BOSCH Performance CX |
| Predná Vidlica: | FOX |
| Prehadzovačka: | SRAM EAGLE 90 |
| Typ bicykla: | Celoodpružené ebicykle |
| Veľkosť kolesa: | 29" predné a 27,5"+ zadné |
| Vidlica systém: | Vzduchová |
| Displej: | Bosch Kiox 400C + Mini Remote |
| Prevodník: | Sram CR XX Eagle Bosch DU38, T-Type, DM, 34T |
| Batéria: | Bosch PowerTube |
| Farba: | Černá |
| Nabíjačka: | Bosch Charger 4A 220-240V |
| Výška od: | 167 |
| Výška do: | 179 |
| Veľkosť kolies: | 29/27,5 |
| Pedále: | XLC Flat Pedal PD-M29 w/ Reflector + integrated Pins |
| Gripy: | XLC GR-S34 MTB Sport Bar Grips - black |
| Riadidlá: | XLC HB-M34, Dia. 35 mm, Rise: 20 mm, backsweep 9° 800mm |
| Predstavec: | XLC ST-M50, Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| Sedlo: | Prologo Proxim Nembo Steel rail 145 mm |
| Sedlovka: | XLC Dropper SP-T21, Dia. 34.9 mm, Travel: 170 mm, L: 500 mm |
| Špice: | DT Swiss ELEMENTAL 2.0 |
| Plášte: | Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft, TR, 60-622 / Continental Kryptotal-Re Downhill Soft, TR, 60-584 |
| Ráfiky: | XLC WR-M49 SL Disc 30/622 32H 6,5 mm Valve / XLC WR-M47 SL Disc 30/584 32H 6,5 mm Valve |
| Zadný náboj: | XLC HR-M55 Boost 12x148 mm, 32H, 6 bolt Disc, XD |
| Predný náboj: | XLC HF-M55 Boost 15x110 mm, 32H, 6 bolt Disc |
| Brzdové páky: | Shimano Deore BL-M6100 Shift-Brake-Lever |
| Brzdy: | Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, 220 mm / Shimano Deore BR-M6120, 4 pistons, 203 mm |
| Reťaz: | Sram GX Eagle T-Type 12s |
| Kazeta: | Sram XS-1275 Eagle T-Type, XD, 10-52T |
| Počet rýchlostí: | 1x12 |
| Radenie: | Sram Eagle 90 T-Type Single Click Trigger, Trigger shifter |
| Prehadzovačka: | Sram Eagle 90 T-Type 12s, 12-speed |
| Hlavové zloženie: | Acros Blocklock 120° Tapered ZS56/ZS56, Semi-Integrated |
| Zdvih zadný: | 160 |
| Tlmič: | FOX FLOAT X2 Performance, 2pos-Adj, 205x65mm, Trunnion |
| Zdvih predný: | 170 |
| Vidlica: | FOX 38 Float Performance eMTB+, GRIP, 3pos, 170 mm, QR, Offset: 44 mm |
| Materiál: | Karbon |
| Rám: | Lightcarbon, Boost 110/148, Travel: 160mm |
| Kapacita batérie: | 800 |
| Typ motora: | Bosch Performance Line CX, 600W, 85Nm, 25km/h |
| Motor: | Bosch |
| Rok: | 2026 |
| Year: | 2026 |
GHOST – nemecká precíznosť, vášeň pre hory a 30 rokov inovácií
Značka GHOST BIKES je synonymom pre dobrodružstvo, výkon a autentickú vášeň pre horskú cyklistiku. Už viac ako 30 rokov vyrába GHOST v Nemecku bicykle, ktoré v sebe spájajú technologickú inováciu, športového ducha a precízne spracovanie, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov horských a elektrických bicyklov.
GHOST je známy najmä svojimi MTB legendami, ako sú modely RIOT, Lector, Kato, Nirvana či Lanao, ktoré sú navrhnuté pre maximálnu kontrolu, odolnosť a pôžitok z jazdy v akomkoľvek teréne. Moderná koncepcia rámov, prémiové materiály (vrátane karbónu) a vlastné technológie odpruženia robia tieto bicykle ideálnymi spoločníkmi pre trailových jazdcov, pretekárov aj dobrodruhov.
Veľkú časť portfólia dnes tvoria aj elektrobicykle GHOST, poháňané najnovšími systémami BOSCH Performance Line a FAZUA. Modely z kategórií E-RIOT, E-Teru alebo inovatívny Path Asket Pro dokazujú, že ľahký e-bike môže ponúknuť rovnakú dávku slobody, zábavy a výkonu ako klasický MTB.
Značka GHOST sa neustále presadzuje aj na svetových súťažiach a freeride podujatiach – napríklad aj na legendárnom Red Bull Rampage 2025, kde ich jazdkyňa Kirsten van Horne štartovala na špeciálne upravenom modeli POACHA, stelesňujúcom silu a štýl freeride jazdcov.
Filozofiou GHOST je tvoriť bicykle, ktoré „rozumejú jazdcovi“ – jednoduché na ovládanie, spoľahlivé v teréne a navrhnuté pre každý štýl jazdy. Či už ide o výkonné karbonové stroje, odolné e-MTB, alebo gravelové modely na dobrodružné túry – GHOST prináša čistý zážitok z jazdy bez kompromisov.
👉 Objavte viac o značke a jej modeloch na oficiálnej stránke www.ghost-bikes.com.
| Výrobná spoločnosť : | GHOST-Bikes GmbH |
|---|---|
| Adresa : | An der Tongrube 3 95652 Waldsassen Nemecko Kontaktné údaje: Telefón: 09632-92550 |
| E-mail : | info@ghost-bikes.de |







