Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

GARMIN EDGE 1040 Solar

639,00
749,00
Zľava 15%
Ušetríte 110,00
Bez DPH 532,50
Kód produktu: QO0QA0
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 1 pracovný deň
GARMIN EDGE 1040 Solar
Doručenie: 16.07.2024
skladom
749,00
639,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Videá
  • Doprava

Nový prepracovaný model najlepšieho cyklopočítača pre náročných! Edge 1040 Solar si zakladá na osvedčenej výbave staršieho modelu Edge 1030 Plus. Do vienka dostal nový GPS príjimač multi-band GNSS pre spoľahlivejší záznam trás. Nový Edge 1040 Solar prináša množstvo vylepšení vrátane predĺženia výdrže batérie. Vysoký štandard výbavy s farebným dotykovým displejom s podporou ovládania aj v rukaviciach je doplnený o prepracované a rozšírené funkcie pre plánovanie (odporúčanie dennej zátaže), navigáciu (vylepšené trasovanie, Trailforks integrácia) & tréning (pokročilá synchronizácia tréning. indoor-outdoor plánov). 

Či už „hltáte“ kilometre na cestách, alebo skôr uprednostníte MTB, Edge 1040 Solar bude pridanou hodnotou každej jazdy. Okrem štandardných predností modelov zo série 1040, poskytuje nový Edge 1040 Solar predĺženú výdrž batérie až do 35 hodín / 70 hodín v úspornom režime s možnosťou externého napájania vďaka voliteľnej externej batérií Garmin charge power pack.

Nové prepracované funkcie fyziologických metrík REAL-TIME-STAMINA vám umožnia sledovať úroveň vyčerpania v reálnom čase, aby ste sa vyhli prepáleniu svojho výkonu počas záťaže. 

SOLÁRNE NABÍJANIE
Solárna baníjacia šošovka Power Glass predlžuje životnosť batérie a poskytujeaž 100 hodín v režime šetrenia batérie alebo 45 hodín v náročných prípadoch používania. Počas denných jázd pridáva až 42 min. za hodinu v režime šetrenia batérie a až 20 min. za hodinu v plnom zobrazovaní.

DYNAMICKÉ MONITOROVANIE VÝKONU
Získajte viac informácií o tom, ako vaše telo reaguje na tréning. Sledujte VO2 max , čas regenerácie , tréningovú záťaž , zameranie tréningovej záťaže a ďalšie.

TRÉNINGOVÝ STAV
Ako efektívny je váš tréning ? Automaticky vyhodnoťte svoju nedávnu históriu cvičenia a indikátory výkonu, aby ste zistili, či trénujete produktívne, či dosahujete vrchol alebo presahujete.

DENNÉ ODPORÚČANÉ CVIČENIA
Ak chcete získať poradenstvo pri tréningu, ktoré zohľadní vás a vašu úroveň kondície, získajte denné návrhy jazdy na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a VO2 max.

SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV
Získajte svoje plány pre vonkajšie a izbové tréningové aktivity z aplikácie Garmin Connect™ alebo sa bezproblémovo synchronizujte s Edge z iných aplikácií vrátane TrainingPeaks® a TrainerRoad .

AKLIMATIZÁCIA NA TEPLO A VÝŠKU
Pripravte sa na akékoľvek prostredie. Pozrite sa, ako vaše telo obstojí v rôznych prostrediach s tepelnou a nadmorskou aklimatizáciou.

VLASTNOSTI CLIMBPRO
Automaticky vidieť zostávajúce stúpanie, keď idete do kopcov a sledujete trasu alebo kurz. To vám pomôže rozložiť vaše úsilie a zistiť, koľko vám ešte zostáva do vrcholu stúpania.

VÝŽIVOVÉ A HYDRATÁČNÉ UPOZORNENIA
Získajte prehľad, ktorý potrebujete, aby ste zostali nabití, kilometer za kilometrom. Edge 1030 Plus vás upozorní, keď je čas hydratovať sa alebo jesť.

Obsah balenia:

  • Vysunutý FLUSH držiak séria Edge (ND) pre použitie s powerpack
  • Štandardný držiak Edge
  • Bezpečnostné pútko
  • USB kábel
  • Kompletný manuál v slovenčine

 

Prehľad jednotlivých funkcií nového Edge 1040 SOLAR

Súvisiace produkty

Vyhľadávanie