Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Fľaša CTM SuperCharger 0,5 l - šedá

3,99
Bez DPH 3,33
Kód produktu: PDDJ9F
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Fľaša CTM SuperCharger 0,5 l - šedá
Doručenie: 30.07.2024
Skladom
3,99
  • Popis produktu
  • Doprava

Predstavujeme vám ideálneho spoločníka na vaše cyklistické výlety – Fľašu CTM SuperCharger s objemom 0,5 l v štýlovej transparentnej šedej farbe. Táto fľaša je vyrobená z vysoko kvalitného, flexibilného plastu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Jej kompaktné rozmery sú ako stvorené pre ebiky a bicykle s obmedzeným priestorom vo vnútri rámu, čo z nej robí univerzálneho pomocníka pre každého cyklistu.

Naša Fľaša CTM SuperCharger je navrhnutá s ohľadom na pohodlné používanie. Široký a mäkký silikónový náustok zabezpečuje pohodlné pitie a jeho veľký prietok umožňuje rýchlu a efektívnu hydratáciu bez zbytočného čakania. Vďaka tomu môžete piť plynulo aj počas jazdy a udržiavať tak svoju výkonnosť na maxime.

Zdravie našich zákazníkov je pre nás prioritou, preto je fľaša CTM SuperCharger vyrobená bez použitia BPA (Bisfenol A), čo znamená, že je 100% bezpečná a zdravotne nezávadná.

S objemom 500 ml poskytuje fľaša dostatočnú zásobu tekutín na kratšie aj stredne dlhé trasy, a to bez zbytočného zaťažovania vašej výbavy. Transparentný dizajn navyše umožňuje jednoduchú kontrolu množstva obsahu bez nutnosti otvárania fľaše.

 

Výhody produktu:

1. Praktická a ľahká – Fľaša CTM SuperCharger je ľahká a jednoducho sa zmestí do držiaka na fľašu, čo ju robí ideálnou pre každodenné používanie.

2. Bezpečná pre zdravie – Vyrobená bez BPA, zabezpečuje bezpečnú konzumáciu nápojov bez rizika zdravotných komplikácií.

3. Pohodlné používanie – Mäkký silikónový náustok a veľký prietok zaisťujú rýchlu hydratáciu aj počas intenzívnej jazdy.

4. Univerzálna kompatibilita – Ideálna pre všetky typy bicyklov, vrátane ebikov a modelov s obmedzeným vnútorným priestorom.

5. Štýlový a funkčný dizajn – Transparentná šedá farba pridáva na estetike a umožňuje ľahké sledovanie množstva tekutiny.

 

Obľúbte si Fľašu CTM SuperCharger a udržujte sa hydratovaní štýlovo a efektívne, kdekoľvek sa na svojom bicykli ocitnete!

 

BPA free
Objem: 500ml
Farba: transparentná šedá          

Vyhľadávanie