Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Rukavice CUBE Gloves Winter long finger X NF

54,95
Bez DPH 45,79
Kód produktu: FPZKKT
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Veľkosť L
Doručenie: 26.07.2024
Skladom
54,95
  • Popis produktu
  • Doprava

Keď sa vonku teploty ponoria pod bod mrazu a cyklistická sezóna sa zmení na výzvu pre pravých nadšencov, kde potrebujete spoľahlivého partnera pre vaše ruky. Rukavice CUBE Gloves Winter long finger X NF sú navrhnuté tak, aby poskytovali teplo, pohodlie a funkčnosť počas vašich zimných dobrodružstiev na dvoch kolesách.

 

Vďaka Gélovej penovej výstelke CUBE Natural Fit sú dlhé hodiny na riadidlách pohodlné a bezbolestné. Zabudnite na nepríjemný tlak a vibrácie, ktoré zvyčajne sprevádzajú jazdu v chladnom počasí. Dlaň a prsty rukavíc sú obohatené o špeciálnu potlač, ktorá zaručuje, že riadidlá budú pevne držať vo vašich rukách bez ohľadu na podmienky.
 

 

Vonkajšia strana rukavíc je vybavená vetruodolným a vodeodolným materiálom, ktorý odoláva nepriaznivému počasiu, zatiaľ čo hrejivá mäkká vnútorná strana a pletená manžeta zabezpečujú, že vaše ruky zostanú teplé a pohodlné. Priedušná membrána je tým tajným hrdinom, ktorý zabraňuje prehriatiu a zanecháva vaše ruky v suchu a pohodlí.
 

Pre tých, ktorí jazdia aj za súmraku alebo v noci, reflexný materiál na vonkajšej strane rukavíc zvyšuje viditeľnosť a bezpečnosť. A ako čerešnička na torte – ukazovák s funkciou dotykovej obrazovky umožňuje obsluhu vašich zariadení bez nutnosti sňať rukavice.

 

Výhod produktu:

1. CUBE Natural Fit Výplň: Absorbuje vibrácie a zmierňuje tlak, zvyšuje komfort počas dlhých jazd.

2. Vetru a vodeodolný: Ochráňte svoje ruky pred chladným vetrom a neočakávaným dažďom.

3. Hrejivá podšívka: Udržuje vaše ruky v teple aj v najchladnejších podmienkach.

4. Reflexný materiál: Zvyšuje vašu viditeľnosť a bezpečnosť v zhoršených svetelných podmienkach.

5. Inteligentná dotyková obrazovka: Ovládajte svoje smart zariadenia bez odobratia rukavíc.

 

Materiál: 100% polyester, ktorý zaručuje dlhotrvajúcu odolnosť a funkčnosť. Buďte pripravení na zimu s rukavicami CUBE Gloves Winter long finger X NF – vašim najlepším spoločníkom na chladné dni v sedle bicykla.

Vyhľadávanie