Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Čip PearTune MSO Tuning e-bike Shimano EP8

199,00
209,00
Zľava 5%
Ušetríte 10,00
Bez DPH 165,83
Kód produktu: 12X4LC
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 2 pracovné dni
Čip PearTune MSO Tuning e-bike Shimano EP8
Doručenie: 20.06.2024
Skladom
209,00
199,00
  • Popis produktu
  • Doprava

PearTune MSO SHIMANO EP8 je zariadenie používané pre zvýšenie rýchlostného limitu elektrobicykla Shimano so stredovým pohonom z 25km/h na 99km/h. Kompatibilný s pohonom EP8.

Obmedzenie rýchlosti: rýchlostný limit je celkom odstránený

Aktivácia: tlačidlom svetiel alebo stále aktívna verzia

Zobrazenie hodnôt na displeji: správne údaje do 25 km/h, potom sa rýchlosť zastaví na tejto hodnote pri vyšších rýchlostiach

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU:

PearTune sa zapojí do systému elektrobicykla s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je nutné nastavovať ani nie je pri inštalácii nutné použitie diagnostiky.

PearTune MSO je zapojené medzi senzor tachometra a jednotku motora. Ako napájanie sa používa jednotka motora. Tato verzia PearTune MSO je určená pre bicykle, ktoré nemajú možnosť ovládať svetla, tak aj pre bicykle, ktoré majú funkciu svetiel dostupnú.

Používanie

Funkciu PearTune MSO je možné kedykoľvek behom jazdy zapnúť nebo vypnúť pomocou ovládania svetiel v menu bicykla. Funkcia tohto tlačidla pre ovládanie svetiel zostává nezmenená.

Pre aktiváciu funkcie PearTune MSO vo variante Still ON (stále aktívny) nemusíte robiť vôbec nič. Zariadenie sa automaticky zapne (vypne) so zapnutím (vypnutím) bicykla.

Technické parametre

Rozmery bez káblov: 15 x 25 x 3mm

Rozsah napájacieho napätia: 5 - 15 V

Maximálny odber: 100 mA

Maximálny príkon: 1.5W

Hmotnosť:  max. 4-10 g

Napätie nikde v zariadení, ani vo vnútri ani na vstupných/výstupných pinoch nepresahuje 20 V

UPOZORNENIE!

Upozorňujeme, že prevádzka tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách protizákonná. Predajca nepreberá zodpovednosť za škody spôsobené použitím produktov PearTune MSO. Elektrické bicykle vybavené produktmi PearTune MSO sa nesmú používať na verejných komunikáciách, cyklistických chodníkoch a verejných miestach. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na súkromnom majetku a výlučne na vlastné riziko. Používanie PearTune MSO môže viesť k zrušeniu záruky na váš ebike. Výrobca ako aj predajca sa zrieka zodpovednosti za akékoľvek škody, či už na zdraví alebo majetku, spojené s inštaláciou a používaním tohoto zariadenia.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné prostriedky, aby ste predišli zraneniu vo vyšších rýchlostiach.

Výrobca je držiteľom certifikátu skúšok elektromagnetickej kompatibility - zhoda s predpismi EU označenie CE a certifikátu o restrikcii použití nebezpečných substancii označenia RoHS.

Vyhľadávanie