Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BBB

BBB brzdové platničky jedny z najlepších na trhu

Nemecký časopis Bike Magazine testoval minulý rok v apríli brzdové platničky a potvrdil to o čom sme už dávno presvedčený. Naše brzdové platničky BBB DiscStop dostali hodnotenie ‘Sehr Gut’ (veľmi dobrý)! Avšak vždy je to dobrý pocit, keď to čo viete je potvrdené viacerými časopismi. Preto i test v druhom nemeckom časopise Mountainbike 01/12 nebol až takým veľkým prekvapení a opäť potvrdil naše očakávania. V tomto teste brzdových platničiek, len jediné BBB dostali hodnotenie "UBERRAGEND" čo znamená "vynikajúci" "najlepší". Naše platničky v tomto teste boli porovnávané s brzdovými platničkami ako Shimano, Koolstop, SwissStop a Trickstuff. Naše BBB DiscStops boli ocenené za výborný brzdný účinok, dobrú moduláciu a veľmi malé opotrebenie. BBB má vo svojej ponuke 59 modelov platničiek, ktoré ponúkajú alternatívu pre viac ako 150!!! druhov diskových bŕzd od mnohých značiek.
Špeciálna tepelná úprava BBB brzdových platničiek zabezpečuje, že naše platničky nie je potrebné zabiehať, ale hneď od začiatku ponúkajú vynikajúci výkon. Toto tepelné ošetrenie tiež zabezpečí, že životnosť brzdových platničiek sa výrazne predĺži a to na úkor opotrebenia, ktoré vzniká pri zábehu štandardných platničiek.

biketest.jpg

 


baner.jpg

baner2.jpg

 

A veľa iného nájdete v ponuke nášho online ehopu. BBB ponúka mimoriadnu kvalitu svojich produktov čo poskytuje vysoký štandard. V súčastnej dobe sú produkty BBB predávané v 39 krajinách po celom svete. BBB je sponzorom niekoľkých tímov a individuálnych jazdcov.

Vyhľadávanie