Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Ako za tovar zaplatiť?

Na výber je niekoľko platobných možností.

V hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere v predajni v Bardejove. Kontaktná adresu na našu predajňu. 

Dobierkou, platba kuriérovi pri doručení.

Prevodným príkazom na účet. Čísla účtov nájdete v zálohovej faktúre, ktorú vám zašleme mailom.

Platobnou kartou online po odoslaní objednávky cez zabezpečenú paltobnú bránu FONDY. Platba je vždy v mene EUR aj v prípade, že máte platobnú kartu v inej mene. Platobný protokol je zabezpečený  HTTPS šifrovaním. Platbou kartou je úhrada pripísaná na náš účet okamžite, čo urýchli vybavenie vašej objednávky.

Nákup na splátky cez spoločnosť QUATRO. Všetok tovar v hodnote nad 100€ je možne kúpiť na splátky. Po zvlení nákupu na splátky budete po odoslaní objednávky presmerovaní na portál splátkovej  spoločnosti, ked si vyplníte žiadosť o nákup na splátky a zvolíte si výšku splátok ako aj dobu splácania a odošlete žiadosť na schválenie. Viac o nákupe na splátky cez QUATRO.Nákup na splátky cze HOME CREDIT. Všetok tovar v hodnote nad 100€ je možne kúpiť na splátky. Po zvolení nákupu na splátky budete po odoslaní objednávky presmerovaní na portál  splátkovej spoločnosti, ked si vyplníte žiadosť o nákup na splátky a zvolíte si výšku splátok ako aj dobu splácania a odošlete žiadosť na schválenie. Viac o nákue na splátky cez Home Credit.

Nákup na splátky cze COFIDIS. Všetok tovar v hodnote nad 100€ je možne kúpiť na splátky. Po zvlení nákupu na splátky budete po odoslaní objednávky presmerovaní na portál splátkovej  spoločnosti, ked si vyplníte žiadosť o nákup na splátky a zvolíte si výšku splátok ako aj dobu splácania a odošlete žiadosť na schválenie. Viac o nákupe cez Cofidis.

 

Vyhľadávanie