Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Doprava tovaru

Dodávku objednaného tovaru bude podľa dostupnosti produktov (2 - 5 pracovných dní pokiaľ nie je pri tovare uvedené inak) a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Pri tovare, ktorý nie je skladom v našich predajniach sa vami objednaný tovar objednáva u výrobcu alebo distribútora. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť si vybratý tovar za iný. Prepravnou spoločnosťou je doba dodania do 48 hodín na Slovensku a 72 hodín do Českej republiky. Odoslanie Vašej objednávky avizujeme e-mailom, ktoré zasielame denne v čase 15:00-16:30. Pre doručenie zásielky prepravnou spoločnosťou je vhodné uviesť do adresy doručenia mobilné telefónne číslo (odporúčame priamo vo formulári záväznej objednávky), aby sa vedel kuriér s vami skontaktovať v prípade vašej neprítomnosti. Taktiež odporúčame uviesť adresu, na ktorej sa cez deň zdržujete, nakoľko prepravná spoločnosť vykonáva donášku v pracovné dni v čase 8:00 - 18:00 hod.. Ak ste v čase doručenia mimo miesta doručenia, môžete si s kuriérom dohodnúť iný čas alebo miesto doručenia.

  

Kupujúci je povinný skontrolovať zásielku tovaru, hlavne jeho obal, bezprostredne pri jeho doručení. V prípade, že kupujúci zistí, že tovar alebo obal tovaru je mechanicky poškodený, je povinný túto skutočnosť oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti skontrolovať stav tovaru. V prípade zistenia poškodenia tovaru pri jeho prevzatí kupujúcim je ten povinný ihneď pri prevzatí tovaru vyhotoviť škodový zápis-záznam o rozsahu a povahe poškodenia tovaru, ktorého správnosť potvrdí dopravca. Na základe takto vyhotoveného záznamu môže predávajúci po uzavretí škodovej udalosti s dopravcom poskytnúť odstránenie nedostatku tovaru, zľavu na tovar a v prípade neodstrániteľných chýb tovaru dodať kupujúcemu nový tovar.

Poplatky za dopravu - spôsob dodania - ceny

Pri objednávke doplnkov a komponentov nad 150 € neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu (nevzťahuje sa na nosič na bicykle na ťažné zaridenie).

  • Osobný odber v sídle spoločnosti 0 €
  • Prepravnou spoločnosťou Slovensko (nákup do 150€) 3,99 € (pri dobierke je príplatok) s dodávkou do 24 hodín po expedícii z nášho skladu
  • Prepravnou spoločnosťou (iba pri platbe predom) Česká republika 13 € s dodávkou do 48 hodín po expedícii z nášho skladu

Bicykle posielame prepravnou spoločnosťou nastavené, skontrolované, zabalené do krabice (cena dopravy 5€).
Elektrobicykle vám doručíme osobne v poskladanom stave pripravené na jazdu. Zaškolíme vás a poučíme ako sa starať o elektrobicykel (cena dopravy 30€ - platí pre územie Slovenska).


Ďalšie poplatky spojené s platením na dobierku:

  • do 500€ príplatok 1€
  • nad 500€ je príplatok 2€
  • nad 1000€ je príplatok 3€

Všetky uvádzané ceny sú vrátane 20 % DPH.

Miesto odberu a spôsob dodania sú stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je montáž predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci.
 

Ak sa kupujúci rozhodne pre zrušenie objednávky, je potrebné nás v tejto veci bezodkladne informovať!

 


Objednávka    Zabalenie    Špedícia    Doručenie
 obj1.jpg obj6.jpg  obj2.jpg obj6.jpg  obj3.jpg obj6.jpg  obj4.jpg

 


Po expedícii zásielky z nášho skladu Vám bude tovar doručený do 24 hod. Veríme, že budete s našimi službami spokojní.


Vyhľadávanie