Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

e-Bike Servis

Certifikované servisné pracovisko bicyklov a elektrobicyklov

Nájdete nás

ul. Poštová 3
08501 Bardejov
Slovensko

 Zobraziť na mape

 

Otváracie hodiny

Po - Pi: 9:00 - 12:00  13:00 - 17:00

Kontakt

+421 904 089 272
+421 902 100 156
info@bicykle.eu

 

Ako milovníci cyklistiky veľmi dobre vieme, že pocit z hladkého a bezproblémového jazdenia na bicykli je ako hudba pre dušu. Či už sa snažíte dosiahnuť nové osobné rekordy alebo len pokojne krúžite po obľúbenej trase, správne nastavený a dobre udržiavaný bicykel je základom vašej pohody a bezpečnosti. A keď hovoríme o elektrobicykloch, táto potreba správneho servisu sa ešte násobí. Preto by som vám rád priblížil, prečo je náš servis bicyklov a elektrobicyklov tým pravým miestom pre vášho dvojkolesového miláčika.

 

Predstavte si, že váš elektrobicykel je ako živý organizmus, kde každá súčiastka je dôležitá pre správne fungovanie celku. A práve ako živý organizmus, aj váš bicykel potrebuje pravidelnú starostlivosť a odbornú pozornosť. Naše certifikované servisné pracovisko je vybavené najmodernejšou diagnostikou pre pohonné jednotky BOSCH, SHIMANO a BAFANG, čo nám umožňuje hlboký vhľad do 'zdravia' vášho elektrobicykla.

Naši technici sú pravidelne školení a aktualizujú si svoje znalosti tak, aby držali krok s najnovšími technológiami a trendmi. Majú v rukách certifikáty, ktoré sú dôkazom ich odbornosti, ale čo je ešte dôležitejšie, majú skúsenosti a zručnosti, ktoré sa nedajú získať len z kníh. Oni rozumejú každému šelestu vášho elektrobicykla, poznajú každú jeho skrytú potrebu.

 

Batéria je srdcom elektrobicykla a musí byť súčasťou servisného procesu. Prinesiete nám ju spolu s kľúčom a my sa postaráme o to, aby vaša jazda bola opäť bezstarostná.

 

V našom servise sa stretávate s priateľskými tvárami, ktoré vám vždy radi vysvetlia, čo a prečo robia. Radi vám poradíme, ako predĺžiť životnosť vášho bicykla, ako oň správne starať a ako predísť potenciálnym problémom. A ak vás to zaujíma, ukážeme vám, čo všetko vieme zistiť z diagnostiky vašej pohonnej jednotky.

 

Keď vám vrátime bicykel, dostanete nie len stroj, ktorý je pripravený na ďalšie dobrodružstvá, ale aj výstup o kontrole a funkčnosti, ktorý slúži ako váš osobný záznam o stave vášho elektrobicykla. A vďaka predpredajnému servisu, ktorý je súčasťou každého nového bicykla, môžete byť istí, že odchádzate s dokonale nastaveným a pripraveným spoločníkom na cesty.

 

Zverte svoj elektrobicykel do rúk odborníkov, ktorí ho pochopia a postarajú sa oň s láskou a odbornosťou. Pretože váš elektrobicykel nie je len dopravným prostriedkom, je to váš verný parťák na každom kilometri vašej spoločnej cesty.

 

 

Na záručnú prehliadku je ptrebné prísť najneskôr po najazdení 200-300 km, alebo do troch mesiacov od zakúpenia elektrobicykla.


Ak sa potrebujete pred návštevou servisu poradiť, kontaktujte nás na naších tel. číslach, alebo nám pošlite mail.

 

Vyhľadávanie