Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Dodanie a poplatky

Doručenie kuriérom

Dodávku objednaného tovaru realizujeme v čo najkratšom termíne podľa dostupnosti produktov ako je uvedené pri objednanom tovare.
Tovar posielame prepravnou spoločnosťou, ktorá doručí tovar do 24 hodín na vami zadanú adresu v objednávke. Doporučujeme uviesť adresu na ktorej sa počas dňa budte zdržiavať, aby vám bolo možné zásielku doručiť. Prepravné spoločnosti doručujú zásielky v čase od 8:00 - 18:00 hod.. Ak ste v čase doručenia mimo miesta doručenia, môžete si s kuriérom dohodnúť iný čas alebo miesto doručenia.

Pri objednávke doplnkov a komponentov nad 150 € neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu (nevzťahuje sa na bicykle a nosič na bicykle na ťažné zaridenie).

  • Osobný odber v sídle spoločnosti 0 €
  • Prepravnou spoločnosťou Slovensko (nákup do 150€) 3,99 € (pri dobierke je príplatok) s dodávkou do 24 hodín po expedícii z nášho skladu
  • Prepravnou spoločnosťou (iba pri platbe predom) Česká republika 13 € s dodávkou do 48 hodín po expedícii z nášho skladu

Bicykle posielame prepravnou spoločnosťou nastavené, skontrolované, zabalené do krabice (cena dopravy 5€).
Elektrobicykle vám doručíme osobne v poskladanom stave pripravené na jazdu. Zaškolíme vás a poučíme ako sa starať o elektrobicykel (cena dopravy 30€ - platí pre územie Slovenska).

Ďalšie poplatky spojené s platením na dobierku:

  • do 500€ príplatok 1€
  • nad 500€ je príplatok 2€
  • nad 1000€ je príplatok 3€

Všetky uvádzané ceny sú vrátane 20 % DPH.

 

Dovoz elektrobicyklov v rámci Slovenska

Elektrobicykle objednané v našom eshope doručujeme osobne v rámci celého Slovenska našim firemným autom. Odborne vás zaškolíme, vysvetlíme ako sa o elektrobicykle starať a na čo si dávať pozor. Deň doručenie si s vami dohodneme vopred telefonicky.

 

Osobný odber v Bardejove

Objednaný tovar si môžete bezplatne vyzdvihnúť v našej predajni v Bardejove počas otváracích hodín.
Tovar, ktorý je skladom u dodávateľa si vyžaduje na presun jeden deň, preto vás budeme informovať telefonicky o čase kedy si môžete prísť pre tovar na našu predajňu.
Bicykel vám pri osobnom odbere odovzdáme nastavený, pripravený na jazdu. Vyškolený pracovník vám ho predvedie a vysvetlí ako sa o bicykel starať.

Vyhľadávanie