Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Bicykle CTM


Bicykle CTM
  sú vyrábené na Slovensku už od roku 1994. Samotný výrobca píše o sebe:

"Bicykle robíme s radosťou, nadšením a vášňou. Naša práca je zároveň našim koníčkom. Vyrábame produkty, ktoré používame každý deň, a preto nám záleží na každom detaile. Používame najnovšie technológie, kvalitné komponenty a jedinečné dizajny. Staviame bicykle tak, ako keby sme si ich stavali pre seba. Jazdenie s CTM nie je iba zážitok, je to životný štýl, ktorý vás pohltí.

Prečo je CTM tá správna voľba? Pretože milujeme bicykle. To je naša filozofia, ktorou sa riadime. Bicykle testujú a pomáhajú s vývojom tí najpovolanejší. Na testoch sa podieľajú pretekári, mechanici i produktoví manažéri. Vidia a cítia veci, ktoré iní nedokážu, no zásadne ovplyvňujú pocit z jazdy i výkon bicykla. Následne tak dokážu zmeniť a prispôsobiť aj tie najmenšie detaily.

Denno-denne žijeme vo svete bicyklov. Kancelárie máme plné bicyklov, komponentov, doplnkov či bicyklových časopisov. V práci bicykle vytvárame, mimo práce na nich jazdíme. A niekedy je našou prácou práve jazdenie či testovanie, ale najmä užívanie si toho, na čom neustále robíme a snažíme sa zlepšovať. Veríme, že aj vy si zamilujete svoj CTM bicykel!

V ponuke značky CTM nájdete bicykle pre všetky odvetvia cyklistiky – horské, cestné, dirtové, trekingové, mestské i detské".
 


S touto slovenskou značkou spolupracujeme už do jej vzniku a môžeme konštatovať, len vysokú kvalitu, najlepšie ceny spomedzi všetkých značiek zastúpených na Slovensku. Bicykle sú skutočne veľmi obľúbené medzi zákazníkmi a vyrastla na nich už jedna celá generácia bikerov.

Každoročne sa ponuka bicyklov mení a zároveň s trendom sa rozširuje aj ponuka elektrobicylov CTM od mestských cez korosové až po horské celoodpužené bicykle. Elektrobicykle používajú pohonné jednotky Shimano a Bafang, čo sú overené značky pohonov s vysokou spoľahlivosťou a hladkým chodom. Skúsenosti nazbierané za 28 rokov pôsobenia na cyklotrhu je poznať na každom bicykli. Značka CTM úspešne pôsobí v niekoľkých krajinách europy. 

Súvisiace produkty

Vyhľadávanie