Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

LEVIT bicykle, o firme

VZNIK A VÍZIA ZNAČKY LEVIT

Koncom roku 2021 bola najprv na najväčšom európskom cyklistickom veľtrhu - Eurobike v nemeckom Friedrichshafene a o mesiac neskôr na predvádzacej akcii pre dealerov a predajcov bicyklov v českom meste Hradec Králové predstavená nová značka LEVIT. Za prítomnosti cez 200 obchodníkov z viacerých evropských krajín výkonný riaditeľ BP Lumen, Lukáš Bárta predtavil víziu značky a jej modely v rôznych segmentoch s ktorých teraz spomenieme aspoň elektrobicykle, klasické horské bicykle a bicykle pre mestskú mobilitu. Tá sa stáva trendom v doprave a práve v nej ma spoločnosť najširší výber a už dnes ma kontrakty na tisíce mestských bicyklov žiadaných napríklad pre Holandský trh, ktorý je jeden z najsilnejších trhov práve v oblasti mestských bicyklov.

Spoločnosť BP Lumen z podkrkonošskej Úpice v Českej republike má ambície dobiť európu. Chce zachytiť trend, kedy ľudia pri doprave po meste presadnú na bicykle. Nová značka LEVIT vychádza zo spoločnosti, ktorá je na trhu už 30 rokov, od kedy majitelia založili firmu a cyklistický veľkoobchod. Má 20 ročné skúsenosti s výrobou bicyklov a elektrobicyklov, ktoré získali v spolupráci s partnermi na značke Apache Bicycles, s ktorou sa dnes po 20 rokoch rozlúčili a rozhodli sa že každý pôjde ďalej svojou cestou.

VÝROBNÝ SORTIMENT

V širokom sortimente Značky LEVIT nájdeme všetky druhy bicyklov a aj keď naše trhy sú zamerané predovšetkým na športové a turistické bicykle, spoločnosť chce uspokojiť aj masovú časť spotrebiteľov. A ako vidíme rastúci trend predaja elektrobicyklov a ich obrovský boom v celej európe, LEVIT chce byť tiež pri tom. Preto sa veľká časť výroby sústreďuje práve na tento segment a už dnes má v ponuke široký výber elektrobicyklov v osobitom dizajne, ktoré sa postupne dostanú k cyklistom po celej európe. S tým súvisí rozširovanie spolupráce s výrobcami elektrických pohonov na báze dnes už osvedčených značiek Bafang, Vinka (Comp Drive) a Bosch a neskor by k nim mala pribudnúť Yamaha.

CIELE SPOLOČNOSTI

LEVIT chce priviesť výrobu späť do Európy, aby zaistili potrebnú kvalitu, lepšie dodacie lehoty a popredajné služby svojim zákazníkom po celej Európe.

ČOMU V LEVIT VERIA

V spoločnosti tvrdia, "bicykel a všetko okolo neho je medicína na náš uponáhľaný život. Ten bicykel, ktorý pomôže ľuďom ľahšie sa premiestňovať po zahltených mestách, radostnejšie tráviť voľný čas a bezpečnejšie sa púšťať za dobrodružstvami".

Vyberte si Váš vysnívaný bicykel v rodine LEVIT.

17.1.2023

Vyhľadávanie