Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Nákup na splátky


Vyberte si jednu z možnosti nákupu na splátky cez QUATRO, COFIDIS, HOME CREDIT alebo CETELEM.
   


Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku človek zažije, keď si ho kúpi hneď. Preto sa snažíme priniesť čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky. Nakupovať na splátky cez Quatro môžete v súčasnosti už čokoľvek a kdekoľvek.
 

 

Kde poslať zmluvy po podpise?

Pri nákupe na splátky cez spoločnosť QUATRO, posielajte podpísané zmluvy priamo spoločnosti QUATRO na adresu uvedenú na zmluve.

Pri nákupe na splátky cez spoločnosť COFIDIS, posielajte podpísané zmluvy priamo spoločnosti COFIDIS na adresu uvedenú na zmluve.

Pri nákupe na splátky cez spoločnosť HOME CREDIT, posielajte podpísané zmluvy priamo spoločnosti HOME CREDIT na adresu uvedenú na zmluve.

Tovar Vám bude odoslaný až po doručení podpísaných zmlúv aj so súhlasom o spracovaní osobných údajov a kópiou občianského preukazu.

Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

 
   
   

Pri nákupe na splátky cez spoločnosť CETELEM, posielajte podpísané zmluvy na našu adresu SPAIZ, s.r.o., Poštová 3, 08501 Bardejov.

Pre urýchlenie vybavenia vašej objednávky, nám zároveň pošlite mailom prefotené doklady (postačí prvá a posledná strana kde je podpis) na našu mailovú adresu spaiz@spaiz.sk

 

 

 
 2ocenenie_odporucany_obchod.jpg  U nás nakupujete bezpečne. Sme obchod overený zákazníkmi. 1overeno.gif  

 

Vyhľadávanie