Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BOSCH SMART SYSTÉM

Skúmanie nových obzorov

Keď dnes hovoríme o mobilite, je jasné, že eBike je viac než len dopravný prostriedok. Je to nový spôsob života a cestovania – zažiť ľahkosť a radosť z toho, že ste aktívny a zároveň uvoľnený. So vzrušením z objavovania nových obzorov a zároveň ochrany životného prostredia, či už ste v meste alebo na cestách. Je to eBiking epowered od Bosch – teraz s novými produktmi a funkciami navrhnutými tak, aby prepojili jazdcov na eBike s digitálnym svetom ešte inteligentnejšie než predtým, aby posunuli elektrické horské bicykle na vyššiu úroveň, zaistili väčšiu bezpečnosť a efektívnu mobilitu v meste. 

Všestranný a šikovný

Nyon je dokonalým spoločníkom, keď sa pustíte do plne prepojeného zážitku z eBike. Nyon sa pripojí k vášmu smartfónu pomocou aplikácie eBike Connect a vymieňa si údaje o trasách a aktivitách. Farebný displej slúži ako inteligentný sprievodca pri objavovaní nových miest a ako váš osobný tréner tým, že vám poskytuje údaje o kondícii. Vďaka dotykovej obrazovke je počítač all-in-one intuitívny a ľahko použiteľný a počas jazdy sa ovláda pomocou samostatnej riadiacej jednotky. Či už svoj eBike používate na dlhé jazdy alebo krátke každodenné výlety, robustný, ľahko čitateľný displej zaistí, že ste pripravení na všetky požiadavky a poveternostné podmienky. Počítač Nyon – pre inteligentnejšiu, intuitívnejšiu a prepojenú generáciu. Takto vyzerá Connected Biking.

Jedno zariadenie, niekoľko používateľov

Jeden za všetkých: Svoj Nyon môžete zdieľať s priateľmi alebo rodinou – každý si potom môže synchronizovať svoje jazdné dáta s vlastným účtom.

Aktualizácie softvéru

Vždy aktuálne: Aktualizácie softvéru alebo nové mapy je možné pohodlne stiahnuť a nainštalovať bezdrôtovo.  

 

Jednotlivé obrazovky

Zamerajte sa na to podstatné: Používateľské rozhranie displeja si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovalo vašim špecifickým požiadavkám. Získate tak jasný prehľad o informáciách, ktoré vždy potrebujete. 

Vždy pripravený na akciu

Bez ohľadu na počasie: Dotykový displej robustného displeja zostáva plne funkčný aj pri vystavení dažďu alebo prachu a možno ho ovládať aj v rukaviciach na bicykel.

Úsporná obrazovka

Ak chcete zistiť, koľko by ste mohli ušetriť, keby ste sa rozhodli používať eBike namiesto auta, pozrite si informácie na novej obrazovke sporenia. Aktivuje sa v nastaveniach správy obrazovky. Môžete si tiež pozrieť porovnanie aktuálneho a predchádzajúceho týždňa, prípadne si vybrať inú menu v nastaveniach.

 

Zámok

Inteligentná dodatočná ochrana proti krádeži. Vďaka prémiovej funkcii Lock je podpora motora pri odpojení Nyonu vypnutá. Ak chcete odstrániť elektronický zámok, počítač musí byť opäť zapojený.

Individuálne jazdné režimy

Flexibilné: Túto prémiovú funkciu je možné zakúpiť v aplikácii eBike Connect pre smartfóny a umožňuje vám vytvárať a konfigurovať vlastné jazdné režimy. Umožňuje dokonale prispôsobiť podporu motora pre rôzne rýchlosti vlastnému štýlu jazdy.

 

Ponuka elektrobicykov nášho eshopu

Pripojené k vášmu svetu

Či už ide o navigáciu na bicykli, flexibilné plánovanie trasy alebo efektívny kondičný tréning. Pripojíme vás k vášmu digitálnemu prostrediu a otvoríme úplne nové dimenzie eBikingu – pre ešte viac zábavy pri jazde!
 


Aplikácia pre Bosch eBike Connect je dostupná na Obchod Goolge Play rovnako aj pre Apple  App Store
 

Navigácia cez nový Nyon

Či už ide o navigáciu na bicykli, flexibilné plánovanie trasy alebo efektívny kondičný tréning. Pripojíme vás k vášmu digitálnemu prostrediu a otvoríme úplne nové dimenzie eBikingu – pre ešte viac zábavy pri jazde!

 

 

 

 

Ďalšia križovatka vľavo

Choďte najkratšou cestou z A do B alebo objavujte nové veci spontánne. Vďaka GPS a inteligentnému plánovaniu trasy vás váš palubný počítač ľahko prevedie mestskou džungľou alebo neznámym terénom v prírode.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobný tréner na palube

Premeňte svoj eBike na inteligentného osobného trénera. Palubný počítač zaznamená každú vašu cestu. Takže máte vždy prehľad o svojich aktivitách a môžete začleniť svoj osobný tréning do svojej každodennej rutiny a vyhodnotiť ho po jazde.

 

 

 

 

Bez šance pre zlodejov

Zaparkujte svoj eBike všade s istotou. Prémiová funkcia Lock poskytuje dodatočnú ochranu pred zlodejmi. Akonáhle palubný počítač odstránite, motor vášho eBike prestane poskytovať oporu a stane sa tak pre zlodejov neatraktívny.

 

LED diaľkové ovládanie

Plne prepojené riadiace centrum, ktoré je vždy zábavné používať!

1. Optimálna čitateľnosť 

Pre menšie rozptyľovanie a väčšiu bezpečnosť. Všetky dôležité informácie je možné rýchlo a jednoducho zachytiť vďaka LED diaľkovému ovládaču. LED diódy sú dobre viditeľné aj na slnku a jas displeja sa prispôsobuje okolitému svetlu. To znamená, že čitateľnosť je zachovaná aj pri meniacich sa svetelných podmienkach. Zvolený jazdný režim rýchlo spoznáte aj podľa príslušnej farby.

2. Inteligentne prepojené

Väčšia flexibilita, pohodlie a bezpečnosť. LED diaľkové ovládanie spája eBike s aplikáciou eBike Flow. To vám umožní vyvolať všetky dôležité údaje o jazde, ako je trvanie vašej jazdy alebo prejdená vzdialenosť, pomocou smartfónu a zdieľať ich s ostatnými používateľmi. Aktualizácie softvéru je tiež možné vykonávať nezávisle.

3. Inteligentná asistencia pri chôdzi

Dokonca aj na strmých cestách, keď už nie je možné jazdiť, môžete svoj eBike ľahšie tlačiť s pomocou Walk Assist. Stačí stlačiť tlačidlo mínus, pohnúť eBike a už pocítite podporu. Diaľkové ovládanie LED funguje aj ako „sprievodca“, ktorý vám uľahčí obsluhu. Walk Assist je obzvlášť užitočný pri jazde na horskom bicykli v náročnom teréne.

4. Ergonomické ovládanie

LED diaľkové ovládanie je možné individuálne prispôsobiť jazdcovi a okrem atraktívneho dizajnu ponúka optimálnu ergonómiu a intuitívne ovládanie. Je pripevnený k riadidlám, takže všetky tlačidlá sa dajú dokonale dosiahnuť a ovládať palcom — pre lepší zážitok z jazdy, vo voľnom čase alebo pri cestovaní.

5. Odolný

Dosiahnite svoj cieľ bezpečnejšie a udržateľnejšie: Môžete sa spoľahnúť na dlhú životnosť nabíjateľnej batérie diaľkového ovládača LED. Ak je potrebné batériu vymeniť, môže to urobiť certifikovaný predajca Bosch.

 

Pohonná jednotka Performance Line CX 4 Generácie

Skutočná sila pre vzrušujúci zážitok!

1. Výkonný do stúpania

Maximálny krútiaci moment 85 Nm má citeľný vplyv na jazdné správanie pri jazde na horskom bicykli. Motor umožňuje silné zrýchlenie po úzkych zákrutách a prekážkach pri nízkej kadencii a uľahčuje rozjazd do kopca. Pri rýchlych šprintoch poskytuje motor podporu aj pri vysokých kadenciách.

2. Intuitívne ovládanie

Režim pre lepšie zaostrenie. Režim eMTB, špeciálne navrhnutý pre športové využitie, vám ponúka optimálne ovládanie a intuitívne ovládanie, pretože medzi rôznymi jazdnými režimami musíte menej prepínať. S touto šikovnou funkciou režimu eMTB možno s istotou prechádzať technické úseky a prekonať prekážky, ako sú korene a hrubé konáre, pomocou cieleného tlaku na pedál pomocou funkcie Extended Boost. Pohonná jednotka Performance Line CX tak zaisťuje ešte viac zábavy a plynulosti pre zážitok, ktorý nastavuje štandard.

3. Maximálna obratnosť

Koncepcia s viacerými snímačmi umožňuje kontrolovanú a svižnú jazdu aj na technicky náročných trailoch; v kombinácii s inovatívnym ovládaním motora Bosch zaisťuje najvyššiu dynamiku a citlivosť.

4. Viac vstupu a rozsahu

S jazdným režimom Tour+, ktorý nájdete na Performance Line CX, sa vždy sústredíte na cestu. Eliminuje potrebu manuálneho prepínania medzi jazdnými režimami a šetrí energiu zvýšením vstupu jazdca. To poskytuje hladkú jazdu v každej situácii, dokonca aj pri zdolávaní dlhých vzdialeností.

5. Osobný zážitok z jazdy

Aby sa zaistilo, že ovládanie eBike vyhovuje vášmu štýlu jazdy alebo zvolenej trase, dostupné jazdné režimy je možné prispôsobiť pomocou aplikácie eBike Flow. Úroveň podpory, dynamiku, maximálnu rýchlosť a maximálny krútiaci moment pohonu tak možno flexibilne prispôsobiť vašim osobným potrebám a preferenciám.


Módy asistencie

Smart systém ponúka niekoľko režimov asistencie.

Nová batéria PowerTube 750

PowerTube s najväčšou kapacitou pre dlhé a náročné jazdy!

1. Maximálny dosah

PowerTube 750 uľahčuje zdolanie dlhých vzdialeností a výrazné zmeny nadmorskej výšky. Odolný zdroj energie umožňuje cca. O 20% väčší dosah ako PowerTube 625 a je ideálny pre dlhé a náročné jazdy.

2. Elegantný dizajn eBike 

Ako všetky Bosch PowerTube, aj PowerTube 750 je dokonale integrovaná do rámu. Atraktívny dizajn eBike a vysoká kapacita – nekompromisná kombinácia.

3. Spoľahlivý zdroj energie

Vysoké bezpečnostné štandardy, enormný počet najazdených kilometrov, dlhá životnosť, spoľahlivá manipulácia – lítium-iónová batéria je vybavená systémom Bosch Battery Management System (BMS), ktorý chráni články batérie pred preťažením.

4. Užívateľsky príjemná manipulácia

PowerTube 750 sa vyznačuje obzvlášť jednoduchou manipuláciou. Nabíjateľná batéria je počas všetkých jázd vždy bezpečne ukotvená v ráme; možno ho odstrániť pomocou intuitívneho uzamykateľného mechanizmu a ponúka vám užívateľsky príjemnú obsluhu.

 

 

BOSCH 2021

Vyhľadávanie