Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Hydrovaky CAMELBAK

camelb_m.jpg

S vodným vakom to pôjde ľahšie

Značka CamelBak ako tvorca batohov s vodným rezervoárom patrí k špičke v tejto oblasti. Prvé produkty si získali svojích priaznivcov nielen medzi bikermi, ale aj motokrosovými jazdcami. Jednoducho oslovili tú skupinu, ktorá potrebuje pri ovládani svojich strojov maximum pozornosti k riadeniu v technicky náročnom teréne, a pritom ocenia neustály prísun tekutín. To, že pravidelný prísun tekutín pri športe je jedna zo základných vecí hádam ani netreba pripomínať. Ľudské telo tvorí zo 66% voda. Len dostatočnou hydratáciou udržíte váš maximálny výkon. Akonáhle poklesne obsah vody v tele len o 4%, môže to viesť až k 25% strate síl. Ak začnete pociťovať smäd, už v tomto okamihu ste dehydrovaný a väčšinou je už neskoro na znovu získanie stratených síl. Práve preto je Camelbak ideálnym riešením pri akýchkoľvek aktivitách či je to outdor, horolezectvo, cyklistika... . A nakoniec je aj maximálne praktický, lebo ruky máte stále voľné na vykonávanie činnosti.

image.gif

technologie_obr.jpg

Limitovaná doživotná záruka
Rezervoár OMEGA HydroTanium je vyrobený z polyuretánovej fólie s vyššou pevnosťov v ťahu a odolnosťou proti pretrhnutiu. Spolu s patentovaným systémom HydroLock, náustkom Big Bite a vnútornými úpravami rezervoáru s antibakteriálnou technológiou HydroGuard získavate odolný hydratačný systém s limitovanou doživotnou zárukou.

Jednoduché plnenie
Rezervoár Camelbak OMEGA HydroTanium so zvlášť veľkým otvorom sa dá veľmi jednoducho plniť. Uzáver vďaka svojej veľkosti a pevnému uchyteniu k rezervoáru sa dá ľahko uchopiť a ešte jednoduchšie naplniť.

Pohodlné čistenie
Technologia HydroGuard Anti microbial ničí 99% baktérii a pliesni vďaka iontovému striebru. Pomocou veľkého uzáveru nielen ľahko naplníte ale aj vyčistíte a vytriete do sucha zvnútra.

Prirodzený spôsob pitia
Overený systém náustku Big Bite zabezpečí neustály zdroj tekutín za každej situácie. Jednoducho zakusnete a pijete. Ventil je vyrobený z lekárského silikónu.

Odolnosť a nepriepustnosť
Overená technológia spája pevný a odolný polyuretánový zásobník s uzáverom. Tento systém vydrží absolútne všetko.

Tekutina bez nežiadúcej príchute
Niekoľkovrstvová hadička PureFlow vďaka technológii CamelBak uchováva vodu čerstvú a bez plastovej príchute.

Regulácia prietoku vody
Patentovaný ventil HydroLock spoľahlivo uzavrie systém, keď ho nepotrebujete.


baner.jpg

bg_nv_flexpack_1.jpg
Úplen nový batoh CAMELBAK SKYLINE 10LR pre celodenné výjazdy dochrbtova_lamela_1.jpg prírody. Rezervoár je umiestnený v bedrovej oblasti pásu, čím sa dosiahlo nižšie ťažisko batohu. Súčasťou batohu je vyberateľný organizér, hrudný a bederný pás, kapsa na popruhu, Magnetic Tube Trap pre rýchle uchytenie hadičky, Helmet Hook, reflexné prvky. Nový NV chrbtový systém odvetrania poskytuje vysoký komfort uloženia batoha na chrbte. Dlhé výlety už nebudú záťažou pre váš chrbát. Batoh SKYLINE 10LR sa vyrába v troch farebných prevedeniach. Dobrodružstvo sa môže začať už dnes.

chladenie_nv.jpg 

Vyhľadávanie