Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

SELLE SMP

Predstavujeme vám špičkové cyklistické sedlá značky Selle SMP, ktoré sú synonymom pre ergonómiu, kvalitu a štýl. Tieto sedlá sú výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja, ktorý sa začal ešte v 90-tych rokoch a preniesol sa až do dnešnej doby, kde je každé sedlo z rady SMP4BIKE vytvorené s myšlienkou na perfektnú harmóniu s ľudským telom.

Výber správneho sedla je kľúčový pre komfort a efektívnosť jazdy, a práve preto Selle SMP prichádza s inovatívnymi riešeniami, ktoré sú patentované a navrhnuté s ohľadom na rôzne fázy jazdy. Ich slogan „Navrhnuté na vašom tele“ odráža túto filozofiu a zaväzuje značku k poskytovaniu produktov, ktoré maximálne rešpektujú potreby cyklistov.

Ergonómia sediel Selle SMP je študovaná do najmenších detailov, pričom sú použité len tie najkvalitnejšie materiály. Karbón, ktorý je často využívaný pri výrobe, zaručuje nielen vynikajúce elastomechanické vlastnosti, ale aj nízku hmotnosť.

Vyrobené v Taliansku – toto označenie hovorí samo za seba. Každé sedlo Selle SMP je dielom talianskych remeselníkov a spoločností, čo zaručuje produkty najvyššej kvality s nezameniteľným dizajnom. Už od roku 1947 je každý produkt Selle SMP výsledkom 100% talianskej práce a dedikácie.

 


Vyhľadávanie