Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

CUBE Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750 liquidblue´n´blue

4 859,00
5 399,00
Zľava 10%
Ušetríte 540,00
Bez DPH 4 049,17
Kód produktu: KDUTBT
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

Veľkosť L na výšku postavy 176-185 cm
Doručenie: 26.07.2024
skladom
5 399,00
4 859,00
Veľkosť M na výšku postavy 165-175 cm
Doručenie: 26.07.2024
skladom
5 399,00
4 859,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Ste športový nadšenec, ktorý hľadá bicykel, ktorý sa perfektne hodí na dlhé výjazdy, pohodlné ovládanie aj v ťažkých terénoch a poskytuje vám bezpečie a spoľahlivosť pri každej jazde? Zdá sa, že hľadanie dokonalého bicykla pre vás je náročnejšie, ako ste si predstavovali.

 

Je to ako hľadať ihlu v kope sena. Máte pocit, že nikdy nenájdete bicykel, ktorý spĺňa všetky vaše požiadavky – dlhá životnosť batérie, vysokú kvalitu, pohodlné ovládanie a bezpečné brzdenie.

 

Tu prichádza eklektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750. Vďaka vývoju, náš bicykel ponúka možnosť použitia až 750Wh batérie vo všetkých veľkostiach v rámci systému SizeSplit. Tá je chránená krytom pred prístupom prachu a vody. S pohonnou jednotkou Bosch CX štvrtej generácie s krútiacim momentom 85 Nm, zdoláte všetky kopce aj na dlhých výjazdoch, bez ohľadu na veľkosť rámu.

 

Naši spokojní zákazníci, ktorí využívajú náš bicykel, sú dôkazom jeho kvality a spoľahlivosti. Získali sme množstvo pozitívnej spätnej väzby, pretože eklektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750 im umožnil prekonať terény, o ktorých sa im predtým len snívalo. Tento bicykel transformoval ich jazdu na úplne novú úroveň.

 

Ponúkame vám eklektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám umožnil prekonať akýkoľvek terén, bez ohľadu na to, ako náročný je. Využite výhody pohonnej jednotky Bosch CX štvrtej generácie a vysokokapacitnej 750Wh batérie, ktoré vám umožnia užívať si jazdu bez obmedzení.

 


Vďaka Agile Comfort geometrii je bicykel ľahko ovládateľný, poskytne celodenné pohodlie polohy na bicykli, ktorá pôsobí prirodzene a prívetivo a rozhodne sa budete tešiť na každú jazdu. Všetky káble sú vedené vnútrom rámu, vďaka čomu je dizajn uhľadnejší. Príslušenstvo ako stojan, blatníky a nosič batožiny môže skutočne rozšíriť všestrannosť vášho bicykla CUBE. Navrhnuté montážne body, sú úhľadne integrované do každého rámu, že si ich sotva všimnete ale zároveň poskytujú jednoduché, pevné a bezpečné upevnenie pre akékoľvek budúce inovácie.


Plne prepojené s inteligentným systémom - Bosch LED Remote

LED diaľkové ovládanie prepojí váš eBike s aplikáciou eBike Flow. Uľahčuje prístup ku všetkým dôležitým údajom o jazde a je intuitívny na používanie – ruky zostanú bezpečne na riadidlách. Zmena jazdných režimov, použite funkciu inteligentnej asistencie chôdze. Ovládajte svoj displej alebo obrazovku jazdy na svojom smartfóne. Vďaka inteligentnému systému vám LED Remote umožňuje vykonávať aktualizácie pre váš eBike sami.

 

Nečakajte na to, kým sa vaše sny o perfektnom bicykli rozplynú. Jednoducho nás kontaktujte a objednajte si svoj eklektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC SLX 750 už dnes. Zmeňte svoju jazdu na bicykli na neuveriteľný zážitok, ktorý vám umožní prekonať hranice vašej výkonnosti.Maximálna hmotnosť jazdca a bicykla 135 kg

Hmotnosť zahŕňa bicykel a jazdca vr. oblečenie, ako aj akékoľvek vybavenie, ktoré môže byť na tele jazdca (napr. batoh) a nesmie byť prekročené.

Maximálna hmotnosť systému 140 kg

Maximálna hmotnosť systému sa vzťahuje na kombinovanú hmotnosť jazdca a bicykla (ktorá podlieha samostatnému hmotnostnému limitu, ktorý sa nesmie prekročiť) plus akékoľvek príslušenstvo pripojené k bicyklu, ako je príves, nosič batožiny atď.

 

Prečo nakúpiť u nás?

Sme certifikovaný servis pre motory BOSCH, SHIMANO, BAFANG a COMP. Každý elektrobicykel je pred predajom diagnostikovaný, nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Váš nový elektrobicykel doručíme až k vám domov. Zaškolíme vás ako sa o elektrobicykel starať a ako ho správne používať. Nakupujte u odborníkov.
 


Bicykel Vám doručíme osobne v poskladanom a pojazdnom stave (platí pre územie SR).

 

Vyhľadávanie