Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

CUBE Stereo Hybrid 140 HPC Pro 750 frostwhite´n´grey

4 049,00
4 499,00
Zľava 10%
Ušetríte 450,00
Bez DPH 3 374,17
Kód produktu: NU1ELG
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

CUBE Stereo Hybrid 140 HPC Pro 750 frostwhite´n´grey
Doručenie: 26.07.2024
skladom
4 499,00
4 049,00
Veľkosť L na výšku postavy 176-185 cm
Doručenie: 26.07.2024
skladom
4 499,00
4 049,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Postrádate v živote trochu vzrušenia a pohodlia? Máte pocit, že vaše súčasné prostriedky prepravy sú obmedzené a nevyhovujú vašej túžbe po dobrodružstve a slobode? Možno ste už skúsili bežné bicykle alebo elektrobicykle, ale tie vás sklamali svojou slabou výdržou batérie alebo nedostatočnou ovládateľnosťou. Riešením môže byť kvalitný elektrobicykel, ktorý vám ponúkne dlhú výdrž, výnimočnú ovládateľnosť a pritom bude odolný voči nástrahám počasia.

 

Predstavte si, ako sa vydávate na dlhú jazdu na bicykli, plní energie a nadšenia. No už po pár kilometroch začína batéria slabnúť a vaše plány sa rúcajú. Ešte horšie je, ak sa ocitnete na technicky náročnom teréne a zistíte, že váš bicykel vám nedokáže poskytnúť potrebnú stabilitu a ovládateľnosť. Ako by ste sa cítili? Frustrovaní, sklamaní, možno aj naštvaní.

 

Našim riešením týchto problémov je eklektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC Pro 750 frostwhite'n'grey. Tento bicykel so svojou 750Wh batériou a pohonnou jednotkou Bosch CX štvrtej generácie, ktorá poskytuje krútiaci moment 85Nm, vám umožní pohodlne zdolať aj tie najnáročnejšie trasy. Geometria All Mountain, zadná náprava Boost 148 a veľké otočné ložiská zaručujú bezpečnú ovládateľnosť, aj keď skúšate limity 140mm zadnej a 150mm prednej vidlice.

 

Mnohí z našich klientov sa po nákupe tohto bicykla začali cítiť viac sebaisto pri jazde na dlhých trasách a v náročnom teréne. Mnohí z nich dokonca uviedli, že tento bicykel úplne zmenil ich spôsob cestovania a otvoril im nové možnosti dobrodružstva a objavovania.

 

Dnes máme pre vás ponuku, ktorá je taká odolná a spoľahlivá, ako samotný bicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC Pro 625 frostwhite'n'grey. Ponúkame vám možnosť vyskúšať tento bicykel na vlastnej koži a zažiť všetky jeho výhody. A to zďaleka nie je všetko. S našou ponukou získate aj pravidelný servis a údržbu, aby bol váš bicykel vždy pripravený na ďalšie dobrodružstvo.

 

Vďaka Agile Comfort geometrii je bicykel ľahko ovládateľný, poskytne celodenné pohodlie polohy na bicykli, ktorá pôsobí prirodzene a prívetivo a rozhodne sa budete tešiť na každú jazdu. Všetky káble sú vedené vnútrom rámu, vďaka čomu je dizajn uhľadnejší. Príslušenstvo ako stojan, blatníky a nosič batožiny môže skutočne rozšíriť všestrannosť vášho bicykla CUBE. Navrhnuté montážne body, sú úhľadne integrované do každého rámu, že si ich sotva všimnete ale zároveň poskytujú jednoduché, pevné a bezpečné upevnenie pre akékoľvek budúce inovácie.


Plne prepojené s inteligentným systémom - Bosch LED Remote

LED diaľkové ovládanie prepojí váš eBike s aplikáciou eBike Flow. Uľahčuje prístup ku všetkým dôležitým údajom o jazde a je intuitívny na používanie – ruky zostanú bezpečne na riadidlách. Zmena jazdných režimov, použite funkciu inteligentnej asistencie chôdze. Ovládajte svoj displej alebo obrazovku jazdy na svojom smartfóne. Vďaka inteligentnému systému vám LED Remote umožňuje vykonávať aktualizácie pre váš eBike sami.

 

Nemusíte čakať. Skontaktujte nás hneď teraz a objednajte si svoj eklektrobicykel CUBE Stereo Hybrid 140 HPC Pro 750 frostwhite'n'grey. Naši odborníci sú pripravení vám zodpovedať všetky otázky a pomôcť vám vybrať ten najlepší bicykel pre vás. Neváhajte a začnite svoje nové dobrodružstvo ešte dnes!Maximálna hmotnosť jazdca a bicykla 135 kg

Hmotnosť zahŕňa bicykel a jazdca vr. oblečenie, ako aj akékoľvek vybavenie, ktoré môže byť na tele jazdca (napr. batoh) a nesmie byť prekročené.

Maximálna hmotnosť systému 140 kg

Maximálna hmotnosť systému sa vzťahuje na kombinovanú hmotnosť jazdca a bicykla (ktorá podlieha samostatnému hmotnostnému limitu, ktorý sa nesmie prekročiť) plus akékoľvek príslušenstvo pripojené k bicyklu, ako je príves, nosič batožiny atď.

 

Prečo nakúpiť u nás?

Sme certifikovaný servis pre motory BOSCH, SHIMANO, BAFANG a COMP. Každý elektrobicykel je pred predajom diagnostikovaný, nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Váš nový elektrobicykel doručíme až k vám domov. Zaškolíme vás ako sa o elektrobicykel starať a ako ho správne používať. Nakupujte u odborníkov.
 


Bicykel Vám doručíme osobne v poskladanom a pojazdnom stave (platí pre územie SR).

Výrobca si vyhradil právo zmeny v komponentoch - plášte bicykla môžu byť celé čierne.

Vyhľadávanie