Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

CUBE Stereo Hybrid 120 Race 750 polarsilver´n´black 29

3 679,00
4 599,00
Zľava 20%
Ušetríte 920,00
Bez DPH 3 065,83
Kód produktu: 26BTUJ
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

Veľkosť 18" na výšku postavy 168-177 cm CUBE
Doručenie: 18.07.2024
skladom
4 599,00
3 679,00
Veľkosť 20" na výšku postavy 177-186 cm CUBE
Doručenie: 18.07.2024
skladom
4 599,00
3 679,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Známy problém mnohých cyklistov a outdoor nadšencov je, ako ďaleko a ako vysoko sa dokážu dostať len pomocou svojej fyzickej kondície. Niekedy ide o prekročenie osobných hraníc, inokedy o túžbu objaviť nové miesta, ktoré by boli inak nedostupné. Je tu však aj obava z bezpečnosti, keďže terén môže byť niekedy náročný a nevyspytateľný. Tieto problémy môžu byť obzvlášť odradzujúce pre cyklistov, ktorí sa nechcú obmedzovať v ich dobrodružstvách.

 

Jazda na bicykli je o slobode, pohybe a objavovaní nových miest. Ale čo ak nemôžete ísť tak ďaleko, ako by ste chceli? Čo ak vás obmedzuje vaša fyzická kondícia alebo strach z nebezpečného terénu? Tieto obmedzenia sú frustrujúce a môžu odradiť mnohých od toho, aby si plne užili svoje cyklistické dobrodružstvo.

 

S Elektrobicyklom CUBE Stereo Hybrid 120 Race sa všetky tieto problémy riešia. Jeho výkonný pohon Bosch CX štvrtej generácie s krútiacim momentom až 85 Nm v spojení s batériou s kapacitou až do 750Wh vám umožní ísť ďalej a vyššie než kedykoľvek predtým. Vidlica Fox 34 AWL a tlmič Float DPS Performance zabezpečujú, že vaše plášte budú pevne prilepené k akémukoľvek terénu, pričom výkonné hydraulické kotúčové brzdy Magura zabezpečia, že budete mať všetko pevne pod kontrolou.

 

Mnoho našich klientov už zažilo túto transformáciu, keď prešli na model CUBE Stereo Hybrid 120 Race. Získali schopnosť ísť ďalej a vyššie, než kedykoľvek predtým a začali objavovať miesta, ktoré boli predtým nedostupné. Zároveň sa cítili omnoho bezpečnejší vďaka vysokokvalitným komponentom, ktoré zabezpečujú stabilitu a kontrolu.

 

CUBE Stereo Hybrid 120 Race je nielen o prekonávaní osobných limitov, ale aj o tom, aby ste sa cítili bezpečne a pohodlne na akomkoľvek teréne. S prevodom Shimano XT 1x12 budete mať ten správny prevod na dosah ruky pre každú situáciu. Modulárny batériový systém ukrýva batériu Bosch s kapacitou až 750 Wh nielen mimo dohľadu, ale aj mimo dosahu prachu a vody a zdokonalený štvorčapový systém odpruženia vás odizoluje od otrasov z terénu.

 


Vďaka Agile Comfort geometrii je bicykel ľahko ovládateľný, poskytne celodenné pohodlie polohy na bicykli, ktorá pôsobí prirodzene a prívetivo a rozhodne sa budete tešiť na každú jazdu. Všetky káble sú vedené vnútrom rámu, vďaka čomu je dizajn uhľadnejší. Príslušenstvo ako stojan, blatníky a nosič batožiny môže skutočne rozšíriť všestrannosť vášho bicykla CUBE. Navrhnuté montážne body, sú úhľadne integrované do každého rámu, že si ich sotva všimnete ale zároveň poskytujú jednoduché, pevné a bezpečné upevnenie pre akékoľvek budúce inovácie.


Plne prepojené s inteligentným systémom - Bosch LED Remote

LED diaľkové ovládanie prepojí váš eBike s aplikáciou eBike Flow. Uľahčuje prístup ku všetkým dôležitým údajom o jazde a je intuitívny na používanie – ruky zostanú bezpečne na riadidlách. Zmena jazdných režimov, použite funkciu inteligentnej asistencie chôdze. Ovládajte svoj displej alebo obrazovku jazdy na svojom smartfóne. Vďaka inteligentnému systému vám LED Remote umožňuje vykonávať aktualizácie pre váš eBike sami.

 

Ak ste pripravení prekonať svoje limity a zažiť absolútnu slobodu na bicykli, je čas zvážiť CUBE Stereo Hybrid 120 Race. Chcete vedieť viac alebo ho vyskúšať na vlastnej koži? Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť našu predajňu! Uveríte, že s týmto bicyklom môžete ísť kamkoľvek.Maximálna hmotnosť jazdca a bicykla 135 kg

Hmotnosť zahŕňa bicykel a jazdca vr. oblečenie, ako aj akékoľvek vybavenie, ktoré môže byť na tele jazdca (napr. batoh) a nesmie byť prekročené.

Maximálna hmotnosť systému 150 kg

Maximálna hmotnosť systému sa vzťahuje na kombinovanú hmotnosť jazdca a bicykla (ktorá podlieha samostatnému hmotnostnému limitu, ktorý sa nesmie prekročiť) plus akékoľvek príslušenstvo pripojené k bicyklu, ako je príves, nosič batožiny atď.

 

Prečo nakúpiť u nás?

Sme certifikovaný servis pre motory BOSCH, SHIMANO, BAFANG a COMP. Každý elektrobicykel je pred predajom diagnostikovaný, nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Váš nový elektrobicykel doručíme až k vám domov. Zaškolíme vás ako sa o elektrobicykel starať a ako ho správne používať. Nakupujte u odborníkov.
 


Bicykel Vám doručíme osobne v poskladanom a pojazdnom stave (platí pre územie SR).

Výrobca si vyhradil právo zmeny v komponentoch - plášte bicykla môžu byť celé čierne.

Vyhľadávanie