Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

SpeedBox 1.3 for Shimano (EP8)

229,00
Bez DPH 190,83
Kód produktu: LLZV3N
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 2 pracovné dni
SpeedBox 1.3 for Shimano (EP8)
Doručenie: 25.07.2024
Skladom
229,00
  • Popis produktu
  • Videá
  • Doprava

VLASTNOSTI:

Maximálna rýchlosť: neobmedzená
Aktivácia/deaktivácia: vypnutím/rozsvietením svetiel
Displej zobrazuje: reálne hodnoty do 23 km/h
Kompatibilné s:
motory EP8
motory EP8
Giant Revolt (až 35 km/h)
Nie je kompatibilné s: Shimano EP801

 

Od základov prerobený tuningový čip pre váš e-bike s motorom Shimano – s novým dizajnom a úplne novým hardvérom a firmvérom.

 

Tuningový čip SpeedBox 1.3 vám umožní potlačiť obmedzovač rýchlosti na vašom elektrobicykli. Pri používaní sa na displeji zobrazí skutočná rýchlosť až do 23 km/h. Nad túto hodnotu sa prestane zobrazovať reálna rýchlosť.

 

Ak chcete počas jazdy vidieť správnu rýchlosť a všetky údaje o jazde, odporúčame zvoliť SpeedBox 1.3 B.Tuning pre Shimano – skutočné hodnoty môžete vidieť v našej aplikácii SpeedBox – priamo na displeji vášho telefónu.

 

V porovnaní s predchádzajúcimi verziami sa tento nový produkt pripája aj do portu E-Tube motora. Je preto potrebné, aby motor elektrobicykla, do ktorého sa chystáte inštalovať novú verziu SpeedBox pre Shimano, mal jeden voľný E-Tube port. V prípade, že v motore nemáte voľný port E-Tube, vyberte variant „+E-Tube Port“,

 

Elektrobicykle, ktoré nemajú voľný E-Tube port, sú zvyčajne tie s elektronickým systémom radenia prevodových stupňov Di2, alebo s trubicovým integrovaným Satellite System ON/OFF vypínačom (EW-SW100, EW-SW300).

Ako funguje SpeedBox 1.3?

 

Ak sú svetlá vypnuté, SpeedBox sa aktivuje. Čip je možné deaktivovať zapnutím svetiel. Ak chcete použiť ladenie nezávisle od svetiel, nezapájajte červený vodič počas inštalácie, pretože ladenie bude vždy aktivované. Ak na e-biku nemáte svetlá, SpeedBox 1.3 bude tiež vždy aktivovaný.

zhromaždenie

 

Na výrobu čipov SpeedBox používame originálne konektory, ktoré zaisťujú veľmi jednoduchú inštaláciu a správne pripojenie čipu. Pripravili sme aj podrobné pokyny a videá, ktoré vám uľahčia inštaláciu. Rovnako jednoduchá je aj demontáž ladiaceho čipu. Ak máte problémy s inštaláciou alebo demontážou, neváhajte nás kontaktovať.

 

Ak plánujete nainštalovať SpeedBox na úplne nový bicykel, uistite sa, že ste na ňom najazdili aspoň 1 km, kým sa čip aktivuje.

 

UPOZORNENIE!

Upozorňujeme, že prevádzka tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách protizákonná. Predajca nepreberá zodpovednosť za škody spôsobené použitím produktov SpeedBox. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox sa nesmú používať na verejných komunikáciách, cyklistických chodníkoch a verejných miestach. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na súkromnom majetku a výlučne na vlastné riziko. Používanie SpeedBoxu môže viesť k zrušeniu záruky na váš ebike.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné prostriedky, aby ste predišli zraneniu vo vyšších rýchlostiach.

Vyhľadávanie