Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Čip PearTune MSO 3.0 BOSCH SMART SYSTEM

209,00
225,00
Zľava 7%
Ušetríte 16,00
Bez DPH 174,17
Kód produktu: VNBFWW
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 2 pracovné dni
Čip PearTune MSO 3.0 BOSCH SMART SYSTEM
Doručenie: 25.07.2024
Skladom
225,00
209,00
  • Popis produktu
  • Doprava

PearTune MSO pre nové motory BOSCH so SMART SYSTEM, - zariadenie používané pre zvýšenie rýchlostného limitu elektrobicykla so stredovým pohonom z 25km/h na 99km/h. 

Obmedzenie rýchlosti: rýchlostný limit je celkom odstránený

Aktivácia: tlačidlom WALK BUTTON

Zobrazenie hodnôt na displeji: správne údaje

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU:

PearTune sa zapojí do systému elektrobicykla s použitím kompatibilných originálnych konektorov. Zariadenie nie je nutné nastavovať ani nie je nutné pri inštalácii použitie diagnostiky.

PearTune MSO je zapojené medzi senzor tachometra a jednotku motora. Ako napájanie sa používa napájanie displeja. Všetké údaje ako je aktuálna, priemerná, maximálna rýchlosť, prejdená vzdialenosť, zostávajú na displeji správne zobrazované.

Používanie

Funkciu PearTune MSO je možné kedykoľvek behom jazdy zapnúť nebo vypnúť pomocou tlačidlá WALK BUTTON. Funkcia tohto tlačidla ostáva pri dlhom stisknutí nezmenená.

Aktivácia zariadenia sa zobrazí na displeji krátkym zobrazením hodnoty 9.9 km/h (2.5 km/h) bezprostredne po stlačení tlačidla WALK BUTTON.

Technické parametre

Rozmery bez káblov: 20 x 45 x 12mm

Rozsah napájacieho napätia: 5 - 15 V

Maximálny odber: 100 mA

Maximálny príkon: 1.5W

Hmotnosť:  max. 30 g

Napätie nikde v zariadení, ani vo vnútri ani na vstupných/výstupných pinoch nepresahuje 20 V

UPOZORNENIE!

Upozorňujeme, že prevádzka tohto typu upravených elektrických bicyklov na verejných komunikáciách môže byť v niektorých krajinách protizákonná. Predajca nepreberá zodpovednosť za škody spôsobené použitím produktov PearTune MSO. Elektrické bicykle vybavené produktmi PearTune MSO sa nesmú používať na verejných komunikáciách, cyklistických chodníkoch a verejných miestach. Elektrické bicykle vybavené produktmi SpeedBox je možné používať výhradne na súkromnom majetku a výlučne na vlastné riziko. Používanie PearTune MSO môže viesť k zrušeniu záruky na váš ebike. Výrobca ako aj predajca sa zrieka zodpovednosti za akékoľvek škody, či už na zdraví alebo majetku, spojené s inštaláciou a používaním tohoto zariadenia.

Dôrazne odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné prostriedky, aby ste predišli zraneniu vo vyšších rýchlostiach.

Výrobca je držiteľom certifikátu skúšok elektromagnetickej kompatibility - zhoda s predpismi EU označenie CE a certifikátu o restrikcii použití nebezpečných substancii označenia RoHS.

Vyhľadávanie