Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Display Kiox (BUI330) BOSCH

189,00
220,00
Zľava 14%
Ušetríte 31,00
Bez DPH 157,50
Kód produktu: G52LHD
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Display Kiox (BUI330) BOSCH
Doručenie: 29.07.2024
Skladom
220,00
189,00
 • Popis produktu
 • Doprava

MALÝ DISPLEJ, SKVELÝ VÝKON

Kiox ponúka ambicióznym športovým eBikerom prístup do digitálneho sveta prostredníctvom aplikácie pre smartphony eBike Connect a zároveň im umožňuje navigovať do cieľa. Robustný farebný displej zaručuje, že eBikéri môžu vždy vidieť svoje jazdné údaje na prvý pohľad, zatiaľ čo samostatná riadiaca jednotka im umožňuje mať eBike pod kontrolou. Kiox môže zaznamenávať vaše cesty a odosielať všetky príslušné údaje prostredníctvom pripojenia Bluetooth v smartfóne na online portál eBike Connect. Ďalej ponúka prepojenie s hrudným pásom srdcového tepu pomocou Bluetooth, umožňuje tiež jazdcom vyťažiť z tréningu maximum. Vďaka tomu je Kiox dokonalým spoločníkom - pre atletické jazdy a dobrodružstvá v oblasti Connected Biking

 

 

PRIPOJENIE

Odkaz na prepojený svet eBike od spoločnosti Bosch: Všetky dôležité údaje o jazde zaznamenáva Kiox a prenáša sa cez Bluetooth do aplikácie eBike Connect. Všetky aktivity je možné vyhodnotiť po ukončení cesty v aplikácii alebo online portáli.

 

AUTOMATICKÁ SYNCHRONIZÁCIA

Všetky informácie vždy na dosah ruky: Dáta sa medzi Kioxom a aplikáciou automaticky synchronizujú pomocou Bluetooth. Dokonca aj aktualizácie softvéru je možné pohodlne a bezdrôtovo načítať do palubného počítača.

 

SKLO ODOLNÉ PROTI POŠKODENIU

Či už špina alebo kamenná drť: Sklenený displej odolný proti poškriabaniu je robustným spoločníkom na ceste aj v meste.

 

PRISPOSÔBENÝ DISPLEJ

Pre úplne osobný zážitok z jazdy: Obrazovky a výber údajov o jazde , ktoré sa majú zobraziť, je možné v Kioxe ľahko nakonfigurovať a prispôsobiť ich podľa vašich vlastných preferencíí. Toto umožňuje eBikerom sústrediť sa čisto na to, čo ich baví.

 

KIOX A ZÁMOK

Bezstarostné parkovanie: Prémiová funkcia "Lock" robí z kioxu kľúč k vyššej bezpečnosti. Táto funkcia umožňuje deaktiváciu podpory motora odstránením palubného počítača, vďaka čomu je bicykel pre zlodejov menej atraktívny. Inteligentný doplnok k mechaickému zámku.

 

STANOVENIE ÚDAJOV O FITNES

Pre denné tréningy: Palubný počítač poskytuje všetky dôležité údaje o tréningu v reálnom čase a zobrazuje kadenciu jazdca, spálené kalórie a osobný výkon. Kiox je možné pripojiť k monitoru srdcového tepu pomocou technológie Bluetooth. Palubný počítač upozorní eBikerov, či idú nad alebo pod svoju priemernú rýchlosť. To uľahčuje stanovenie a dosiahnutie cieľov v oblasti fitnes.

 

 

NAVIGÁCIA

ĽAHKÉ PLÁNOVANIE TRASY

Plánovanie vlastných ciest je jednoduché: eBikeri môžu ľahko naplánovať svoje trasy pomocou aplikácie eBike Connect alebo online portálu a prostredníctvom aplikácie ich poslať do KioxuPo spojení s komootom alebo Outdooractive môžu objaviť oveľa viac trás v okolí.

 

PRESNÁ ORIENTÁCIA

Keď je jazda sama osebe cieľom: Nová funkcia Navigácia palubného počítača je dokonale prispôsobená potrebám športových eBikerov. Pohľad na displeji sa počas jazdy otáča v smere pohybu a Kiox tiež zobrazuje vzdialenosť k cieľuTakto je veľmi ľahké navigovať po tratiach.

 

 

 

 

Kompatibilný s:

Gen2

 • Active Line (BDU2XX)
 • Performance Line/Speed (BDU2XX)
 • Performance Line CX (BDU2XX)

Gen3

 • Active Line (BDU3XX)
 • Active Line Plus (BDU3XX)
 • Performance Line (BDU3XX)

Gen4

 • Performance Line CX (BDU4XX)
 • Performance Line Speed (BDU4XX)
 • Cargo Line/Speed (BDU4XX)

 

Obsah balenia:

Displej Kiox bez držiaka
Návod k obsluhe

 

Vyhľadávanie