Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Návleky na tretry CUBE Winter MTB Neoprene

44,95
Bez DPH 37,46
Kód produktu: M95MF1
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Veľkosť 44-45
Doručenie: 30.07.2024
Skladom
44,95
  • Popis produktu
  • Doprava

Návleky na tretry CUBE Winter MTB Neoprene - Vaša zbraň proti zime na bicykli

Predstavte si, že sa vydáte na zimnú cyklistiku a po pár kilometroch vám začnú mrznúť nohy. Nepríjemný chlad sa zakráda do vašich tretier a vy sa neviete sústrediť na jazdu. Poznáte to? S návlekmi CUBE Winter MTB Neoprene sa už nikdy nebudete musieť báť zimy na bicykli.
Tieto špičkové návleky sú špeciálne navrhnuté tak, aby udržali vaše nohy v teple a suchu aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka vodoodpudivému zvršku a podlepeným švom sa môžete spoľahnúť, že ani kvapka vody neprenikne dnu. A keď sa vonku ochladí, teplá podšívka sa postará, aby vaše nohy zostali príjemne v teple.
Ale to nie je všetko. Naše návleky sú vyrobené z extrémne roztiahnuteľnej tkaniny, ktorá sa dokonale prispôsobí tvaru vašich tretier. Vďaka naťahovaciemu a odtrhavaciemu systému ich navyše ľahko nasadíte aj dáte dole. A keď sa zotmie, reflexná potlač zvýši vašu viditeľnosť a bezpečnosť na ceste.
S návlekmi CUBE Winter MTB Neoprene sa stanete neporaziteľným v boji proti zime. Vďaka odolnému materiálu na nášľapných plochách vydržia dlhé roky a vy si budete môcť vychutnávať bezstarostné jazdy v akomkoľvek počasí.
Kľúčové výhody:

  • Dokonalá ochrana proti chladu a vlhkosti vďaka vodoodpudivému zvršku a podlepeným švom
  • Teplá vlnená podšívka udrží vaše nohy v príjemnom teple
  • Extrémne roztiahnuteľná tkanina pre pohodlné nosenie a skvelé prispôsobenie tretier
  • Ľahké nasadenie a vyzliekanie s naťahovacím a odtrhávacím systémom
  • Zvýšená viditeľnosť a bezpečnosť vďaka reflexnej potlači

Prestaňte sa báť zimy a vyberte sa na bicykel s návlekmi CUBE Winter MTB Neoprene. Objednajte ešte dnes a zažite rozdiel na vlastnej koži!

Vyhľadávanie