Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Kliešte na lanká BIKE HAND, na bowdeny s hrotom

14,50
Bez DPH 12,08
Kód produktu: NDNSS8
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Kliešte na lanká BIKE HAND, na bowdeny s hrotom
Doručenie: 18.07.2024
Skladom
14,50
  • Popis produktu
  • Doprava

Ste nadšeným cyklistom, ktorý si rád udržiava svoj bicykel v top stave? Alebo ste profesionálny servisný technik hľadajúci spoľahlivé náradie, ktoré nezradí? Kliešte na lanká a bowdeny BIKE HAND sú presne tým, čo potrebujete pre dokonalú údržbu vášho dvojkolesového spoločníka.

Tieto kliešte sú špeciálne navrhnuté pre precízne odstrihávanie lánok a bowdenov, pričom hrot na nástroji vám pomôže vyformovať bowden po jeho odstrihnutí tak, aby dokonale pasoval. Pogumované rúčky zabezpečujú komfortnú a bezpečnú manipuláciu, čím sa práca stáva nielen jednoduchšou, ale aj príjemnejšou.

Materiál z kvalitnej ocele zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu, takže vaše kliešte budú slúžiť roky bez akýchkoľvek problémov.

 

Výhody produktu:

- Precízne rezanie: Kliešte sú navrhnuté pre čisté a presné odstrihnutie lánok a bowdenov bez roztŕhania alebo draní.

- Multifunkčný hrot: Integrovaný hrot na kliešťach umožňuje dokonalé vyformovanie konca bowdenu po odstrihnutí.

- Ergonomický dizajn: Pogumované rúčky poskytujú pohodlný úchop a zabraňujú sklzu, čo prispieva k bezpečnosti pri práci.

- Odolný materiál: Vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, kliešte odolajú aj náročnému používaniu a zostanú spoľahlivým nástrojom na dlhé roky.

- Značková kvalita: s týmito kliešťami získavate nástroj, ktorý je overený mnohými profesionálmi.

 

Urobte si servis pohodlne a efektívne, aby ste mohli tráviť viac času na cestách a menej v dielni. Objednajte si ešte dnes a zažite rozdiel, ktorý prinesie kvalita BIKE HAND do vášho cyklistického života!

Vyhľadávanie