Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Fľaša ACID Flow 500ml čierna

4,95
Bez DPH 4,13
Kód produktu: ENRLF3
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Fľaša ACID Flow 500ml čierna
Doručenie: 29.07.2024
Skladom
4,95
  • Popis produktu
  • Doprava

Hľadáte fľašu na pitie, ktorá bude spĺňať všetky vaše požiadavky? Predstavujeme vám fľašu ACID Flow 500ml - dokonalého spoločníka na vaše cyklistické dobrodružstvá!
Táto fľaša je vyrobená z vysoko kvalitného LDPE plastu, ktorý je nielen odolný, ale aj prakticky bez zápachu. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoj obľúbený nápoj bez rušivých pachov. Navyše, materiál neobsahuje žiadne škodlivé BPA, takže môžete piť s istotou, že robíte pre svoje zdravie to najlepšie.
Jednou z najväčších výhod fľaše ACID Flow je jej špeciálne navrhnutý push-pull ventil. Ten umožňuje jednoduché a rýchle pitie aj počas jazdy na bicykli. Stačí jemne zatlačiť a osviežujúci nápoj je okamžite k dispozícii. Vďaka mäkkému náustku je pitie maximálne pohodlné a príjemné.
Plnenie a čistenie fľaše je vďaka veľkému skrutkovaciemu viečku hračka. Už žiadne zbytočné trápenie sa s úzkymi otvormi. ACID Flow môžete jednoducho naplniť ľadom, ovocím alebo čímkoľvek, čo vám urobí radosť. A keď príde čas na umývanie, fľašu môžete pokojne vložiť do umývačky riadu (do 50°C).
S objemom 0,5 litra a hmotnosťou iba 74g je ACID Flow ideálna na dlhé výlety aj krátke vychádzky. Jej kompaktný dizajn a transparentné prevedenie z nej robia štýlový doplnok, ktorý perfektne zapadne do vášho cyklistického outfitu.

Prečo si vybrať fľašu ACID Flow 500ml:

  • Vysokokvalitný LDPE plast bez zápachu a BPA
  • Špeciálny push-pull ventil pre jednoduché pitie
  • Pohodlný mäkký náustok pre príjemné pitie
  • Veľké skrutkovacie viečko pre jednoduché plnenie a čistenie
  • Vhodná do umývačky riadu do 50°C
  • Kompaktná veľkosť a štýlový dizajn

Doprajte si špičkovú kvalitu a komfort s fľašou ACID Flow 500ml. Objednajte si ju ešte dnes a užite si osvieženie na cestách naplno!

Vyhľadávanie