Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

CUBE Stereo Hybrid 120 Race 750 fireorange´n´black

3 449,00
4 599,00
Zľava 25%
Ušetríte 1 150,00
Bez DPH 2 874,17
Kód produktu: TMETNI
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

Veľkosť 16" na výšku postavy 157-168 cm
Doručenie: 29.07.2024
skladom
4 599,00
3 449,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Predstavte si svet, kde výlety na bicykli sa stávajú pohodlnejšími a vzrušujúcejšími ako kedykoľvek predtým. Ponúka sa nový deň s prísľubom nekonečných dobrodružstiev, ktoré čakajú práve na vás. Toto všetko by ste mohli zažiť s novým špičkovým bicyklom CUBE Stereo Hybrid 120 Race 750.

 

Nie je to len obyčajný bicykel. Je to revolučný stroj, ktorý je plný technologických prvkov. S modulárnym batériovým systémom je batéria Bosch - až 750 Wh - skrytá pred prachom a vodou. Elegantné vedenie káblov v hlavovej trubke poskytuje čistý a sofistikovaný vzhľad. S prepracovaným systémom odpruženia so štyrmi vzperami zadnej stavby budete v izolácii od otrasov pri celodennom dobrodružstve. CUBE Stereo Hybrid 120 Race 750 je vybavený odpruženou vidlicou Fox 34 Float AWL, výkonným motorom BOSCH CX 4 generácie a účinnými brzdami Magura MT Thirty.

 

Predstavte si, ako sa vydávate na cestu, vychutnávate si pohodlnú jazdu bez otrasov, vďaka špičkovým prvkov, ktoré zaručujú bezproblémovú jazdu v každom teréne. Motor BOSCH CX 4 generácie vám poskytne až 85 Nm krútiaceho momentu, zatiaľ čo veľký rozsah 12 rýchlostnej kazety Shimano XT vám umožní zdolať aj tie najvyššie kopce. S pneumatikami Schwalbe so šírkou 2,6 palca budete mať vynikajúci grip a na asfaltovom povrchu budú príjemne tiché.


Vďaka Agile Comfort geometrii je bicykel ľahko ovládateľný, poskytne celodenné pohodlie polohy na bicykli, ktorá pôsobí prirodzene a prívetivo a rozhodne sa budete tešiť na každú jazdu. Všetky káble sú vedené vnútrom rámu, vďaka čomu je dizajn uhľadnejší. Príslušenstvo ako stojan, blatníky a nosič batožiny môže skutočne rozšíriť všestrannosť vášho bicykla CUBE. Navrhnuté montážne body, sú úhľadne integrované do každého rámu, že si ich sotva všimnete ale zároveň poskytujú jednoduché, pevné a bezpečné upevnenie pre akékoľvek budúce inovácie.


Plne prepojené s inteligentným systémom - Bosch LED Remote

LED diaľkové ovládanie prepojí váš eBike s aplikáciou eBike Flow. Uľahčuje prístup ku všetkým dôležitým údajom o jazde a je intuitívny na používanie – ruky zostanú bezpečne na riadidlách. Zmena jazdných režimov, použite funkciu inteligentnej asistencie chôdze. Ovládajte svoj displej alebo obrazovku jazdy na svojom smartfóne. Vďaka inteligentnému systému vám LED Remote umožňuje vykonávať aktualizácie pre váš eBike sami.

 

Dobrodružstvo čaká, tak prečo čakať? CUBE Stereo Hybrid 120 Race 750 je pripravený premeniť vaše cyklistické výlety na nezabudnuteľné zážitky. Objednajte si svoj vlastný bicykel ešte dnes a objavte to, čo sa skrýva za obzorom.Maximálna hmotnosť jazdca a bicykla 135 kg

Hmotnosť zahŕňa bicykel a jazdca vr. oblečenie, ako aj akékoľvek vybavenie, ktoré môže byť na tele jazdca (napr. batoh) a nesmie byť prekročené.

Maximálna hmotnosť systému 150 kg

Maximálna hmotnosť systému sa vzťahuje na kombinovanú hmotnosť jazdca a bicykla (ktorá podlieha samostatnému hmotnostnému limitu, ktorý sa nesmie prekročiť) plus akékoľvek príslušenstvo pripojené k bicyklu, ako je príves, nosič batožiny atď.

 

Prečo nakúpiť u nás?

Sme certifikovaný servis pre motory BOSCH, SHIMANO, BAFANG a COMP. Každý elektrobicykel je pred predajom diagnostikovaný, nastavený, odskúšaný a skontrolovaný. Váš nový elektrobicykel doručíme až k vám domov. Zaškolíme vás ako sa o elektrobicykel starať a ako ho správne používať. Nakupujte u odborníkov.
 


Bicykel Vám doručíme osobne v poskladanom a pojazdnom stave (platí pre územie SR).

Výrobca si vyhradil právo zmeny v komponentoch - plášte bicykla môžu byť celé čierne.

Vyhľadávanie