Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

CUBE Access WS Pro galactic´n´black 2023

659,00
799,00
Zľava 18%
Ušetríte 140,00
Bez DPH 549,17
Kód produktu: 704E9V
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

Veľkosť 16" na výšku postavy 158-168 cm
Doručenie: 30.07.2024
skladom
799,00
659,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Nový CUBE Access WS Pro - Váš spoločník na cesty za dobrodružstvom

Predstavujeme vám nový CUBE Access WS Pro, horský bicykel, ktorý spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu, dizajn a jazdné vlastnosti. S týmto kúskom nemecého inžinierstva zažijete na svojich jazdách úplne nový rozmer pohodlia a zábavnosti.
Elegancia v jednoduchosti - to je krédo modelu Access WS. Hladké spoje na hlavovej a sedlovej rúrke vytvárajú čistý a moderný vzhľad, ktorý pritiahne obdivné pohľady. Vnútorné vedenie laniek nielen dokonale podčiarkuje uhladenosť rámu, ale zároveň zaručuje bezproblémové preraďovanie a minimálnu potrebu údržby. Nemusíte sa už báť blata a špiny - váš verný tátoš bude fungovať ako hodinky za každých podmienok.
Plne integrované uchytenie zadnej kotúčovej brzdy a stojanu spolu s úchytmi na blatníky a nosič ACID robia z modelu Access WS Pro dokonalého parťáka na cyklovýlety. Chcete sa vybrať na dlhšiu túru a potrebujete so sebou viac vecí? Žiaden problém, Access WS Pro si poradí so všetkým, čo mu naložíte. A keď príde na zjazdy, buďte si istí, že hydraulické brzdy vás vždy bezpečne zastavia.
Skutočnou čerešničkou na torte je však prepracovaná geometria rámu. Vďaka nižšie položenej hornej rámovej rúrke budete mať bicykel vždy perfektne pod kontrolou a zažijete nový level istoty aj v náročnejšom teréne. Dostatok priestoru umožňuje použitie širokých 2,25-palcových plášťov, ktoré sa doslova zakusnú do terénu a poskytujú neuveriteľnú priľnavosť a komfort.
Vďaka rozšírenej ponuke veľkostí si teraz v rámci systému SizeSplit nájde svoj ideálny Access WS naozaj každý jazdec či jazdkyňa. Nemusíte sa uspokojovať s kompromisom - s týmto bicyklom si užijete dokonalé pohodlie a ovládateľnosť, akoby bol šitý presne na mieru.

Kľúčové výhody CUBE Access WS Pro:

  • Elegantný a moderný dizajn s hladkými spojmi a vnútorným vedením laniek
  • Plne integrované uchytenie bŕzd, stojanu, blatníkov a nosiča pre maximálnu všestrannosť
  • Prepracovaná geometria rámu pre dokonalé ovládanie a istotu v teréne
  • Široké 2,25-palcové plášte pre skvelú priľnavosť a komfort
  • Rozšírená ponuka veľkostí pre dokonalé prispôsobenie každému jazdcovi

Tak na čo ešte čakáte? CUBE Access WS Pro je pripravený stať sa vaším verným spoločníkom na cestách za dobrodružstvom a nezabudnuteľnými zážitkami. Nechajte sa zlákať jeho atraktívnym dizajnom, spoľahnite sa na precízne nemecké remeselné spracovanie a užívajte si jazdu v novej dimenzii.

Vyhľadávanie