Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

BikeTrax YAMAHA

184,90
199,00
Zľava 7%
Ušetríte 14,10
Bez DPH 154,08
Kód produktu: ZPA0W9
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 4 pracovné dni
BikeTrax YAMAHA
Doručenie: 29.07.2024
Skladom
199,00
184,90
  • Popis produktu
  • Doprava

Ako BikeTrax funguje?

Sprievodca rýchlym spustením

BikeTrax je miniatúrny GPS lokátor, ktorý sa spáruje s aplikáciou PowUnity Bike. Je inštalovaný v motorovom priestore e-biku, takže je pre zlodejov neviditeľný. Ak elektrobicykel nie je v pohybe, lokátor je v režime spánku – aktivuje sa automaticky vďaka pohybovému akcelerátoru. Počas jazdy lokátor zaznamenáva trasu a po skončení cesty sa lokátor vráti do režimu spánku.

Ak v aplikácii aktivujete zámok a ak niekto bez vášho vedomia začne pohybovať elektrobicyklom, lokátor sa prebudí z režimu spánku a spustí alarm v aplikácii PowUnity Bike. Pomocou GPS súradníc lokátor aktualizuje aktuálnu polohu každých 10 sekúnd. V aplikácii budete môcť sledovať polohu elektrobicykla v akejkoľvek sieti GSM vo viac ako 60 krajinách .

V prípade krádeže môžete pomocou aplikácie nasmerovať políciu priamo na váš e-bike.

Lokátor je pripojený k aplikácii 24 hodín denne a je primárne napájaný z batérie e-biku. Ak sa e-bike nechystáte dlhšiu dobu používať, odporúčame ho občas zapnúť aspoň na pár minút, aby sa dobila batéria lokátora alebo si dokúpiť prídavnú batériu. V prípade, že sa batéria elektrobicykla úplne vybije alebo ju z elektrobicykla vyberiete, signál GPS sa nepreruší. Prídavná batéria lokátora vydrží v pohotovostnom režime až tri týždne. Pri aktívnej prevádzke vydrží až 12 hodín.

Ak nemáte čas elektrobicykel pravidelne nabíjať, odporúčame doobjednať si dodatočnú záložnú batériu s predlžovacím káblom, ktorá zdvojnásobí pohotovostný a aktívny režim.

 

Aplikácia PowUnity Bike

Aplikáciu PowUnity Bike si môžete stiahnuť z Google Play alebo App Store a môžete ju použiť na svojom smartfóne alebo cez webový prehliadač na počítači.

Prvý rok si môžete aplikáciu užívať kdekoľvek v Európe zadarmo. Po prvom roku máte priamo v aplikácii možnosť zakúpiť si ročný paušál za 39 eur alebo mesačný paušál za 3,9 eura. V prípade mesačného paušálu si môžete aplikáciu kedykoľvek deaktivovať, ak ju nebudete dlhší čas potrebovať (napr. v zimných mesiacoch), a následne ju znova aktivovať a obnoviť mesačný paušál.

 

Ďalšie funkcie

Bike Pass – do aplikácie si môžete nahrať všetky informácie a identifikačné údaje o vašom e-bicykli, takže v prípade krádeže bude e-bike jednoduchšie identifikovať.
Denník trasy - automaticky zaznamenáva každú jazdu na bicykli bez nutnosti manuálneho spúšťania.

Inštalácia

Inštalácia závisí od motora vášho e-biku. Spolu s GPS trackerom vám dodáme príslušný prepojovací kábel a sadu jednoduchého, zrozumiteľného návodu na inštaláciu.

Kompatibilné s motormi:

Yamaha PW 1. Gen
Yamaha PW-SE
Yamaha PW-X
Yamaha PW-TE
Yamaha PW-X2
Yamaha PW-X2 45
Yamaha PW-ST
Giant SyncDrive Pro 2020 (X2)
Giant SyncDrive Core 2. Gen (TE)

Obsah balenia:

  • GPS Tracker
  • Pripojovací kábel
  • Základná batéria
  • Návod na montáž konzoly
  • Montážna páska

 

Podobné produkty

Vyhľadávanie