Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Sortiment

CTM GRAVEL BICYKLE

Gravel bicykle CTM ponúkajú neobmedzenú slobodu a dobrodružstvo na každom povrchu. S modelom Koyuk od CTM si môžete dovoliť odbočiť z asfaltky na prašnú cestu a objavovať nové trasy, skratky a skryté zákutia. Tento bicykel využíva dlhoročné skúsenosti značky v horskej cyklistike a prináša agilnú, no zároveň pohodlnú geometriu rámu, ktorá je doplnená presne zvolenými komponentmi. Gravel bike Koyuk sa stáva nielen spoľahlivým partnerom na cestách, ale tiež reprezentuje životný štýl a lásku k objavovaniu neznámeho.

S bicyklami CTM Koyuk si užijete každý kilometer, či už ide o jazdu na rôznych površích alebo o dlhšie cestovanie. Robustná konštrukcia, spoľahlivé komponenty ako Shimano GRX pre presné radenie a výborné brzdy, spolu s kvalitnými plášťami WTB Riddler TCS pripravenými pre bezdušové použitie, zaručujú komfort, bezpečnosť a výkon v akomkoľvek teréne. CTM Koyuk je dostupný v niekoľkých verziách, aby vyhovoval rozličným potrebám a rozpočtom cyklistov.

Výber gravel bicykla CTM Koyuk je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú univerzálny bicykel schopný zvládnuť rôzne terény a poskytnúť zároveň príjemnú jazdu na dlhé vzdialenosti.

Produkty

Filter

Vyhľadávanie