Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Batoh CUBE Vertex 16 orange

169,95
Bez DPH 141,63
Kód produktu: 5UJWM4
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Batoh CUBE Vertex 16 orange
Doručenie: 18.07.2024
skladom
169,95
  • Popis produktu
  • Doprava

Poznajte Batoh CUBE Vertex 16 - váš nový najsilnejší spojenec pre všetky vaše enduro dobrodružstvá! Vymenite svoj starý, obmedzený batoh za tento prvotriedny produkt, ktorý je navrhnutý tak, aby zvládal všetky nároky, ktoré naň enduro jazda kladie.

 

Batoh CUBE Vertex 16 je navrhnutý s ohľadom na pohodlie a funkčnosť. Jeho ergonomické ramenné a bedrové popruhy, spolu s originálnym chrbtovým systémom Natural Fit vyvinutým spoločnosťou CUBE, zaručujú pohodlné nosenie a dokonalé prispôsobenie sa vašej postave. Bez ohľadu na to, ako tvrdo alebo dlho budete jazdiť, Vertex 16 zostane pevne na svojom mieste.

 

Rozumejúc potrebe zachovať sviežosť, tento batoh obsahuje polstrovanie a vetranie v chrbtovej časti, ktoré pomáhajú udržiavať vašu pokožku suchú a pohodlnú. Dokonca obsahuje aj chránič SAS-TEC LB-L s hmotnosťou len 150g, ktorý zabezpečí vašu bezpečnosť počas jazdy.

 

Batoh CUBE Vertex 16 je navrhnutý tak, aby vám poskytol maximálnu praktickosť. Obsahuje popruh na chránič, nosič na prilbu, priehradku na okuliare a pláštenku do dažďa. Vnútorné priehradky, vrecko na bedrách, vrecko na smartfón a dve bočné priehradky na náradie vám pomôžu udržať všetko, čo potrebujete, usporiadané a ľahko dostupné.

 

Ako bonus, tento batoh je dokonca kompatibilný s hydratačným systémom (možnosť vložiť hydrovak), takže si môžete byť istí, že budete vždy hydratovaní počas svojich dobrodružstiev!

 

Prečo si kúpiť Batoh CUBE Vertex 16:

1. Prvotriedna kvalita a objem: Tento batoh je navrhnutý s ohľadom na náročné enduro jazdenie a je vyrobený z odolného nylonu.

2. Pohodlie na prvom mieste: Ergonomické ramenné a bedrové popruhy spolu s originálnym chrbtovým systémom Natural Fit umožňujú pevné a pohodlné nosenie.

3. Bezpečnosť je zabezpečená: Chránič SAS-TEC LB-L v balení zabezpečí vašu bezpečnosť počas jazdy.

4. Praktické a funkčné: S množstvom priehradok a vreciek budete mať všetko, čo potrebujete, vždy po ruke a dobre usporiadané.

5. Hydratácia na dosah: Batoh je kompatibilný s hydratačným systémom, takže nebudete musieť obetovať svoju hydratáciu počas jazdy.

 

Vlastnosti: kompatibilný s hydratačným systémom vrátane klipu na hadičku; systém MOLLE; priehradka na náradie na oboch stranách; vrecko na zips v hlavnej priehradke; držiak na prilbu; priehradka na okuliare; pláštenka proti dažďu; chrbtový systém Natural Fit, reflexné prvky; vrecká na bedrovom páse; držiak na chránič; chránič chrbta (SAS-Tec)


materiál: Nylon
objem: 16 litrov
hmotnosť: 1100g

Vyhľadávanie