Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Nosič BUZZ SPARK 3 na ťažné zariadenie

349,00
Bez DPH 290,83
Kód produktu: Y7T9JO
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 2 pracovné dni
Nosič BUZZ SPARK 3 na ťažné zariadenie
Doručenie: 21.01.2022
Skladom
349,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Doprava

Nosič BUZZ SPARK 3 na ťažné zariadenie

Nosič Buzz Spark 3 skončil na druhom mieste v teste Nosičov bicyklov prestížneho časopisu dTest máj/2015. Zaostal len 1% za výťazom Thule EuroClassic G6 929 ktorý máme tiež v ponuke. Test si môžete pozrieť aj TU.

Hľadáte cenovo výhodný, ale bezpečný a spoľahlivý nosič bicyklov na ťažné zariadenie? Nosič bicyklov Buzz Spark 3 značky Buzz Rack je určený na prepravu 3 bicyklov a pri pomere cena - parametre nemá na našom trhu konkurenciu. Buzz Spark 3 má vlastné rozšírené integrované zadné svietenie s 5-timi funkciami. 
Nosič bicyklov Buzz Spark 3 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia, nakoľko je vybavený novým spôsobom upevnenia. Pre bezpečné ukotvenie teda stačí nasadiť nosič na ťažnú hlavu a zaklapnúť páku.
Nosič na ťažnom zariadení uzamknete pomocou integrovaného zámku.
Rôznu hrúbku krku ťažnej gule viete vykompenzovať nastavením tesnosti úchopu.
Upínacie popruhy kolies uchytia kolesá všetkých rozmerov a to aj veľmi malých detských bicyklov. Tieto upínacie popruhy umožňujú rýchle a bezpečné upevnenie kolies. Popruhy sú dostatočne dlhé, aby udržali aj najväčšie ráfiky.
Podmienka uchopenia bicykla je aby medzi osou predného kolesa a osou zadného kolesa bolo min. 51cm max. 119cm.
Držiak rámov bicyklov nosiča bicyklov Buzz Spark 3 uchytí oválne, aj okrúhle rámy väčšiny veľkostí jednoducho a bezpečne. Napriek pevnému úchopu nezanechá žiadne škrabance, nakoľko je vybavený silikónovou vložkou a vstavaný zámok zabezpečí možnosť jednotlivého uzamknutia bicyklov.
Priemer rámu min.25mm max.50mm.
Buzz Spark 3 je vybavený sklopnou funkciou nosiča. To znamená, že ak sa potrebujete dostať k batožine v kufri auta, nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Stačí celý, naložený nosič, sklopiť a otvoriť kufor. Nosič sa dá nakloniť dostatočne nízko, a preto je vhodný aj pre vozidlá s vertikálnym otváraním 5. dverí. Sklopenie je rýchlejšie a jednoduchšie, čo zabezpečuje nový sklopný systém, ktorým cyklonosič Buzz Spark 3 disponuje.
Buzz Spark 3 je dodávaný so štandardnou svetelnou rampou 5-timi funkčnými svetlami a 13 pin konektorom.
Napriek kvalitnej robustnej konštrukcii si nosič bicyklov Buzz Spark 3 pri zložení zachováva kompaktné rozmery, 110 x 93 x 31 cm, takže skladovanie, či prenos nosiča vo väčšine utomobilov nepredstavuje žiaden problém.
Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča Buzz Spark 3 musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

Vyhľadávanie