Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Nosič BUZZ SPARK 2 na ťažné zariadenie

289,00
Bez DPH 240,83
Kód produktu: KHGLCL
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 2 pracovné dni
Nosič BUZZ SPARK 2 na ťažné zariadenie
Doručenie: 27.05.2022
Skladom
289,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Videá
  • Doprava

Nosič BUZZ SPARK 2

Nosič je určený na prepravu 2 bicyklov a pri pomere cena - parametre nemá na našom trhu konkurenciu. Má vlastné rozšírené integrované zadné svietenie s 5-timi funkciami a 13 PIN zásuvkou. Svetlá nosiča sa navyše dajú sklopiť, takže pri jeho zloženom stave nedôjde k nechcenému odlomeniu.

 

Nosič bicyklov Buzz Spark 2 je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia, nakoľko je vybavený novým spôsobom upevnenia. Pre bezpečné ukotvenie teda stačí nasadiť nosič na ťažnú hlavu a zaklapnúť páku. Zabezpečiť nosič môžete jednoducho za pomoci zamykacieho kolíka.

 

 

Rôznu hrúbku krku ťažnej gule viete vykompenzovať nastavením tesnosti úchopu pomocou zelenej skrutky, ktorou vymedzíte pevnosť upevnenia nosiča na ťažné zariadenie.

 

 

Upínacie popruhy kolies uchytia kolesá všetkých rozmerov a to aj veľmi malých detských bicyklov. Tieto upínacie popruhy umožňujú rýchle a bezpečné upevnenie kolies. Popruhy sú dostatočne dlhé, aby udržali aj najväčšie ráfiky .

 

 

Držiak rámov bicyklov uchytí oválne, aj okrúhle rámy väčšiny veľkostí jednoducho a bezpečne. Napriek pevnému úchopu nezanechá žiadne škrabance, nakoľko je vybavený silikónovou vložkou. Vstavaný zámok zabezpečí možnosť jednotlivého uzamknutia bicyklov.


 


Buzz Spark 2 je vybavený sklopnou funkciou nosiča. Ak sa potrebujete dostať k batožine v kufri auta, nie je potrebné bicykle z nosiča skladať. Celý nosič je možné sklopiť a otvoriť kufor. Nosič sa dá nakloniť dostatočne nízko, a preto je vhodný aj pre vozidlá s vertikálnym otváraním 5. dverí. Sklopenie je rýchlejšie a jednoduchšie, čo zabezpečuje nový sklopný systém, ktorým cyklonosič Buzz Spark 2 disponuje.


 

 

Aj keď je nosič robustnej konštrukcii pri zložení zachováva kompaktné rozmery, 94 x 67 x 31 cm, takže skladovanie, či prenos nosiča vo väčšine automobilov nepredstavuje žiaden problém.

 

 

 

Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča Buzz Spark 2 musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

Vyhľadávanie