054/4722742 0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Nosič Buzz Pilot

185,00
Bez DPH 154,17
Kód produktu: LACMRP
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Nosič Buzz Pilot
skladom
185,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Dokumenty
  • Doprava

Nosič Buzz Pilot

Nosič bicyklov Buzz Pilot Vám umožní bezpečne prepravovať 2 bicykle s maximálnou nosnosťou 30 kg (2 x 15 kg). Nosič bezpečne a rýchlo pripevníte na zadné dvere Vášho vozidla. Bicykle sú v ňom pevne ukotvené, nedotýkajú sa jeden druhého a nehrozí ani pošriabanie karosérie auta.

Rám

Ergonómia rámu umožňuje bezpečné a rýchle upevnenie nosiča na väčinu automobilov. Nosič je vyrobený z vysokokvalitnej ocele v kombinácii s odolným plastom. Ergometria nosiča zaručuje, že kolesá bicykla sa nedotýkajú karosérie čo vylučuje možnosť poškriabania.

Rýchla montáž

Pomocou nastavovacieho šroubu viete rýchlo upraviť rozmery, prípadne nosič zložiť, alebo rozložiť.

Držiak rámu bicykla

Svorky sú dostatočne veľké aby bezpečne uchopili aj bicykle so širším rámom. Svorky sú vyrobené z vysokoodolného nylonu. Integrované podložky zabraňujú poškriabaniu laku bicykla  a udržia v bezpečí aj lanká bŕzd. Každý držiak je vybavený blokovacím gombíkom.

Držiaky kolies

Držiaky kolies sa prispôsobia akýmkoľvek rázvorom a to aj malých detských bicyklov. Popruhy bezpečne a pevne uchytia kolesá pri čom podložky chránia ráfiky.

Popruhy sú dostatočne dlhé aj pre uchytenie širokých ráfikov.

Bezpečnosť

Výrobok je dodávaný s bezpečnostnými popruhmy ktoré ešte dodatočne zabezpečia uchytenie bicykla.

Pracky

Všetky pracky a háčiky sú ošetrené špeciálnym lakom ktorý zabráni pošriabaniu karosérie.

Veľkosť

Ak práve nepotrebujete prepravovať bicykel, môžete zložiť ramená.

 

Výrobca udáva Fit list doporučených vozidiel kompatibilných s nosičom Buzz Pilot, pozrieť si ho môžete TUAk sa Vaše vozidlo vo Fit liste nenachádza, to neznamená že nie je kompatibilné s nosičom Buzz Pilot, je to len zoznam automobilov na ktorých ho výrobca testoval.

UPOZORNENIE: V súlade s pravidlami cestnej premávky je nutné pri montáži nosičov na zadné dvere dbať aby nedošllo k prekrytiu zadných svetiel a EČ vozidla. Svetlá aj EČ musia ostať viditeľné bez prekážky aj po namontovaní bicyklov na nosič.

 

 

 

Vyhľadávanie