054/4722742 0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Som držiteľom Quatro karty

Nákup na splátky, ak ste držiteľom Quatro karty

Pôžičková karta Quatro je kreditná platobná karta, z ktorej môžete peniaze čerpať okamžite a na čokoľvek, 24 hodín denne, nech ste kdekoľvek. S kartou získavate zľavu:

  • 0% úrok na 10 mesiacov za prvý nákup alebo bezhotovostný prevod na Váš bežný účet – platí pre karty vydávané od 1.1.2018

  • výbery v sieti bankomatov VÚB úplne bez poplatku

NIE SOM DRŽITEĽOM QUATRO KARTY
Ak ste ešte nenakupovali cez Quatro alebo ešte nie ste držiteľom Quatro karty, potom k nákupu na splátky potrebujete nasledovné doklady :

Zamestnaný občan:
V prípade nákupu na splátky do 1 000 € stačí, ak predložíte iba občiansky preukaz a iný doklad totožnosti (vodičský preukaz alebo cestovný pas). Jeden z dokladov potvrdzujúcich Vaše meno a adresu (faktúra za plyn, elektrinu, vodu, telefón, mobilný telefón alebo výpis z bankového účtu + kópia), nie staršie ako 1 mesiac. Doklad potvrdzujúci výšku príjmu (kópia aktuálneho výpisu z účtu, kde je uvedená výška príjmu a odosielateľ alebo potvrdenie zamestnávateľa o príjme na tlačive Quatro.

Živnostník:
Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, výpis kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie, resp. potvrdenie o podaní kladného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie (stačia kópie, ktoré podľa originálu overí predajca).

Dôchodca:
Rovnaké doklady ako zamestnaný občan, ale namiesto potvrdenia zamestnávateľa o príjme, potvrdenie o výške poberaného starobného alebo výsluhového dôchodku.

V prípade individuálneho posúdenia klienta má spoločnosť právo vyžiadať si ďalšie doklady.

Ako postupovať po schválení zmluvy?

 

Schválenú zmluvu je potrebné si vytlačiť a odoslať na uvedenú adresu spolu s požadovanými dokladmi:oblaka.jpg

Všeobecná úverová banka, a.s.
Ul. 29.augusta 3
05801 Poprad

Tovar Vám bude odoslaný až po doručení podpísaných zmlúv splátkovej spoločnosti, ktorá nám dá povolenie na odoslanie objednaného tovaru.

Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.

 


U nás môžete platiť s ktoroukoľvek Quatro kartou.

 

 skq.jpg  bkq.jpg  pkq.jpg pkqp.jpg 

 

Súvisiace produkty

Vyhľadávanie