Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

MERIDA ONE-TWENTY RC 9.9000 model 2020

7 399,00
8 799,00
Zľava 16%
Ušetríte 1 400,00
Bez DPH 6 165,83
Kód produktu: GMG679
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

 

 

 

Veľkosť L na výšku postavy 179-189 cm MERIDA
skladom
8 799,00
7 399,00
Veľkosť M na výšku postavy 165-178 cm MERIDA
skladom
8 799,00
7 399,00
 • Popis produktu
 • Špecifikácia
 • Dokumenty
 • Doprava

Výrobné technológie

 • AWS
 • DI2 Ready
 • Down Tube Exit
 • Float Link
 • Internal Cable
 • Nano Matrix Carbon
 • Smart Entry
 • X-Taper

Pretekár v každom detaile. Asi tak by dal charakterizovať nový ONE-TWETY RC 9.9000. To najlepšie čo dnešné technológie ponúkjú je zhutnené v tomto pretekárovi postavenom na kolesách Shimano XTR, vzduchovom odpružením od Foxu v prevedení kashima, v spolupráci s hydrulickými brzdami Shimano XTR a kotúčmi  ICE TECHNOLOGIES FREEZA pre maximálny odvod tepla bez prehrievania. Bolo by možné vymenovávať suprlatívy ale najlepšie je vyskúšať si ho a zistiť, že nič lepšie asi nenájdete.
Celokarbónový rám využívajúci technológiu „Nano Matrix“ pre výnimočnú odolnosť voči nárazom. Vnútorné vedenie laniek s použitím „Smart Entry“ pre bezhlučnú prevádzku. Kónická hlavová trubka a pevná zadná oska dodávajú rámu tuhosť. Zadný systém odpruženia „Float Link“ bicyklu poskytuje 100mm zdvih.
ONE-TWENTY RC má veľmi nízku výšku rámu v mieste obkročenia, čím dáva jazdcovi množstvo priestoru pre manévrovanie v prípadoch, keď si to terén vyžaduje. Jeho mierne strmší uhol hlavovej trubky (v porovnaní s ONE-TWENTY) ešte viac zlepšuje efektivitu a správanie na trailoch, ktoré je špecifické viac pre maratónové použitie. Krátky zdvih zadnej stavby z neho robí ešte nekompromisnejšieho vrchára akým je jeho starší brat.
Maratónovo orientovaná verzia ponúka 100mm zdvih zadnej stavby kombinovaný s vidlicou so zdvihom 120 mm, vďaka čomu má RC strmší uhol hlavovej trubky, čo ešte viac zvyšuje efektivitu pedálovania ako aj obratnosť na točivých tratiach.
Keď sa ocitnete v strmých stúpaniach na maratónskych pretekoch, chcete mať možnosť rýchleho uzamknutia vidlice bez toho, aby ste dali dole ruky z riadítok. Preto všetky naše modely ONE-TWENTY RC sú vybavené diaľkovým ovládaním uzamykania vidlice, vďaka čomu vidlicu rýchlo uzamknete páčkou umiestnenou na riadítkach. Páčka uzamykania zadného tlmiča je umiestnená na tlmiči, aby kokpit nebol príliš preplnený a ovládanie bolo jednoduchšie.
Float Link - Spodný úchyt tlmiča sa pohybuje spolu so zadnou stavbou, vďaka čomu je pruženie plynulé a efektívne pri pedálovaní. Konštruktéri vedia presne navrhnúť pákový pomer a progresívnosť tlmenia, vďaka čomu je systém „Float Link“ veľmi citlivý  a poskytuje skvelú podporu v strede zdvihu a zdvih sa pocitovo zdá byť takmer bezodný pričom v stúpaniach ostáva perfektne pod kontrolou.
Teleskopická sedlovka umožňuje jazdcovi odpratať sedlo z cesty vo chvíľach, keď cesta začne smerovať strmo dole, čím mu pridá viac miesta pre manévrovanie a lepšiu kontrolu bicykla. Osadené teleskopické sedlovky sú vybavené vnútorným vedením káblov a diaťkovým ovládaním, vďaka čomu má bicykel čistejší vzhľad a úprava výšky sedla počas jazdy je jednoduchšia.
Vyskúšaj a vyhrávaj. Teraz to je už len na tebe, lebo bicykel je postavený pre stupne víťazov.
 

Vyhľadávanie