Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

Gripy LONGUS FLUO reflexná žltá

6,99
8,00
Zľava 13%
Ušetríte 1,01
Bez DPH 5,83
Kód produktu: JXRPYG
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
Gripy LONGUS FLUO reflexná žltá
Doručenie: 29.07.2024
Skladom
8,00
6,99
  • Popis produktu
  • Doprava

Jazdenie na bicykli je jedným z najlepších spôsobov, ako objaviť prírodu, užiť si adrenalínové dobrodružstvá alebo sa len jednoducho dopraviť z miesta A do miesta B bez strácania času v dopravnej zápche. Avšak, bez ohľadu na to, či ste profesionálny cyklista, alebo len občasný jazdec, môže vám byť veľmi dobre známy problém s nekomfortnými a nekvalitnými madlami, ktoré sa ľahko otočia alebo skĺznu, čo môže byť nielen nepríjemné, ale aj nebezpečné.

 

Nekvalitné madlá na bicykli môžu zničiť váš zážitok z jazdy. Či už sa vám počas jazdy madlá otočia, alebo sa vám z nich potia ruky, tieto problémy môžu byť nielen otravné, ale aj nebezpečné, keďže vám odvádzajú pozornosť od cesty. A ak sa to snažíte riešiť neprestajným upravovaním a dokrúcaním madla počas jazdy, môžete sa ľahko dostať do situácie, ktorú by ste radšej chceli zabudnúť.

 

Prichádza s riešením v podobe madiel LONGUS so zámkami - fluo žltých. Tieto madlá sú vyrobené z gumovej peny, čo zaručuje komfort a tlmí nárazy. Sú vystužené plastovým stredovým dielom, čo im dodáva stabilitu. Madlá LONGUS sú pevne upevnené na oboch stranách zámkami, takže nedôjde k ich náhodnému otočeniu alebo skĺznutiu. Týmto eliminujeme všetky problémy, ktoré by vám mohli spôsobiť nepohodlie alebo ohroziť vašu bezpečnosť.

 

Mnohí naši zákazníci opisujú, ako madlá LONGUS zlepšili ich zážitok z jazdy na bicykli, a to nielen vďaka väčšiemu komfortu, ale predovšetkým tým, že sa cítia bezpečnejšie.

 

Teraz máte jedinečnú príležitosť zažiť túto transformáciu aj vy. Ponúkame vám madlá LONGUS so zámkami vo fluo žltej farbe. Sú nielen ľahké a komfortné, ale aj pevne upevnené, takže sa nemusíte obávať, že by sa vám otočili alebo skĺzli.

 

Zaistite si bezpečnú a komfortnú jazdu na bicykli ešte dnes. Objednajte si madlá LONGUS so zámkami vo fluo žltej farbe a zažite tú rozdiel. Urobte prvý krok k bezpečnejšej a pohodlnejšej jazde na bicykli.

 

Dĺžka madla je 130mm

Vyhľadávanie