Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

KELLYS Marc 90 2024

549,00
Bez DPH 457,50
Kód produktu: 16GGOR
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni

Veľkosť 24" na výšku postavy 125 - 145 cm
Doručenie: 29.07.2024
Skladom
549,00
  • Popis produktu
  • Špecifikácia
  • Doprava

 

Predstavujeme vám KELLYS Marc 90 - dokonalý bicykel pre vášho juniora, ktorý túži po nezabudnuteľných dobrodružstvách!

Ak hľadáte bicykel, ktorý vášmu dieťaťu poskytne maximálne pohodlie, bezpečnosť a zábavu pri každej jazde, KELLYS Marc 90 je tou správnou voľbou. Tento štýlový horský bicykel bol navrhnutý špeciálne pre deti vo veku od 8 do 11 rokov alebo s výškou 125 až 145 cm, aby dokonale vyhovoval ich potrebám a túžbam.

S KELLYS Marc 90 sa váš junior vydá na vzrušujúce cesty s ľahkosťou a istotou. Vďaka nízko položenej rámovej trubke bude nasadanie a zosadanie z bicykla hračkou aj pre tých najmenších cyklistov. Už žiadne komplikované vystupovanie a nastupovanie - váš junior bude na bicykli behom sekundy a pripravený vyraziť na ďalšie dobrodružstvo!

Ale to nie je všetko. KELLYS Marc 90 vyniká svojou hravosťou a skvelou ovládateľnosťou. Vďaka tomu si váš junior užije každú jazdu naplno, či už sa rozhodne zdolávať náročnejšie terény alebo len tak krúžiť po okolí. S týmto bicyklom sa stane neohrozeným prieskumníkom, ktorý sa nebojí žiadnej výzvy.

Jednou z najväčších výhod KELLYS Marc 90 je jeho odolnosť a spoľahlivosť. Vieme, že deti dokážu svoj bicykel poriadne preveriť, a preto sme použili tie najkvalitnejšie komponenty, aby váš junior mohol jazdiť bez obáv. Robustný rám z odľahčenej hliníkovej zliatiny, spoľahlivé plášte Kellys Drifter a kvalitné hydraulické kotúčové brzdy Shimano zaručujú bezpečnosť a istotu v každej situácii.

Ale KELLYS Marc 90 nie je len o technických parametroch. Tento bicykel je navrhnutý tak, aby sa stal verným spoločníkom vášho dieťaťa na všetkých jeho dobrodružstvách. Ergonomicky tvarované sedlo a riadidlá poskytujú maximálne pohodlie aj pri dlhších jazdách, takže sa váš junior môže plne sústrediť na objavovanie sveta okolo seba.

A čo tak vzhľad? KELLYS Marc 90 zaujme na prvý pohľad svojím moderným a štýlovým dizajnom. Váš junior bude na svojom novom bicykli neprehliadnuteľný a stane sa stredobodom pozornosti všetkých kamarátov. 

Ak stále váhate, či je KELLYS Marc 90 tou správnou voľbou, zvážte toto:
- Špeciálne navrhnutý pre deti vo veku 8-11 rokov alebo výšky 125-145 cm
- Nízko položená rámová trubka pre jednoduché nasadanie a zosadanie
- Hravosť a skvelá ovládateľnosť pre maximálnu zábavu
- Odolné a spoľahlivé komponenty pre bezpečnosť za každých okolností  
- Ergonomický dizajn pre pohodlie aj na dlhých jazdách
- Moderný a štýlový vzhľad

S KELLYS Marc 90 dáte svojmu juniorovi ten najlepší darček - bicykel, ktorý mu otvorí dvere do sveta dobrodružstiev, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov. Neváhajte a doprajte svojmu dieťaťu radosť z jazdy na tomto skvelom bicykli. Objednajte ešte dnes a už čoskoro budete sledovať úsmev na tvári svojho juniora, keď sa prvýkrát prevezú na svojom novom KELLYS Marc 90!

 

Vyhľadávanie