Telefón054/4722742 Mobilný telefón0904 089 272 Po-Pia 09:00-16:00 / Obedňajšia prestávka: 12:00-13:00 hod.

DARČEK ZA NÁKUP - Pri nákupe nad 100€ získavate zľavový kupón na ďalší nákup v hodnote -5% z nákupu po odoslaní objednávky.

GARMIN EDGE 1030 Plus EU Bundle

599,00
699,90
Zľava 14%
Ušetríte 100,90
Bez DPH 499,17
Kód produktu: 3FMIGF
Dostupnosť: Skladom
Doba dodania: 3 pracovné dni
GARMIN EDGE 1030 Plus EU Bundle
Doručenie: 04.12.2022
skladom
699,90
599,00
 • Popis produktu
 • Špecifikácia
 • Dokumenty
 • Videá
 • Doprava

Nový prepracovaný model najlepšieho cyklopočítača pre náročných! Edge 1030 Plus si zakladá na osvedčenej výbave staršieho modelu Edge 1030. Navyše je vybavený výkonnejším procesorom & novým integrovaným snímačom (magnetometer) pre precíznejšie metriky. V balení nájdete aj snímač kadencia a súčasťou balenia je aj hrudný pás pre snímanie tepu. Vysoký štandard výbavy s farebným dotykovým displejom s podporou ovládania aj v rukaviciach je doplnený o prepracované a rozšírené funkcie pre plánovanie (odporúčanie dennej zátaže), navigáciu (vylepšené trasovanie, Trailforks integrácia) & tréning (pokročilá synchronizácia tréning. indoor-outdoor plánov). Na jazdu s Edge 1030 Plus budete vždy pripravený okamžite, bez zbytočného nastavovania. Predovšetkým vďaka prepracovanému používateľskému rozhraniu s nastavením zobrazovania dát v závislosti od typu aktivity (cestná cyklistika, MTB, indoor a pod.), pripojených snímačov a tiež na základe obľúbenosti.

Či už „hltáte“ kilometre na cestách, alebo skôr uprednostníte MTB, Edge 1030 Plus bude pridanou hodnotou každej jazdy. Okrem štandardných predností modelov zo série 1030, poskytuje nový Edge 1030 Plus predĺženú výdrž batérie až do 24 hodín s možnosťou externého napájania vďaka voliteľnej externej batérií Garmin charge power pack.

 

 

DYNAMICKÉ MONITOROVANIE VÝKONU
Získajte viac informácií o tom, ako vaše telo reaguje na tréning. Sledujte VO2 max , čas regenerácie , tréningovú záťaž , zameranie tréningovej záťaže a ďalšie.

TRÉNINGOVÝ STAV
Ako efektívny je váš tréning ? Automaticky vyhodnoťte svoju nedávnu históriu cvičenia a indikátory výkonu, aby ste zistili, či trénujete produktívne, či dosahujete vrchol alebo presahujete.

DENNÉ ODPORÚČANÉ CVIČENIA
Ak chcete získať poradenstvo pri tréningu, ktoré zohľadní vás a vašu úroveň kondície, získajte denné návrhy jazdy na základe vašej aktuálnej tréningovej záťaže a VO2 max.

SYNCHRONIZÁCIA TRÉNINGOVÝCH PLÁNOV
Získajte svoje plány pre vonkajšie a izbové tréningové aktivity z aplikácie Garmin Connect™ alebo sa bezproblémovo synchronizujte s Edge z iných aplikácií vrátane TrainingPeaks® a TrainerRoad .

AKLIMATIZÁCIA NA TEPLO A VÝŠKU
Pripravte sa na akékoľvek prostredie. Pozrite sa, ako vaše telo obstojí v rôznych prostrediach s tepelnou a nadmorskou aklimatizáciou.

VLASTNOSTI CLIMBPRO
Automaticky vidieť zostávajúce stúpanie, keď idete do kopcov a sledujete trasu alebo kurz. To vám pomôže rozložiť vaše úsilie a zistiť, koľko vám ešte zostáva do vrcholu stúpania.

VÝŽIVOVÉ A HYDRATÁČNÉ UPOZORNENIA
Získajte prehľad, ktorý potrebujete, aby ste zostali nabití, kilometer za kilometrom. Edge 1030 Plus vás upozorní, keď je čas hydratovať sa alebo jesť.

 

 

Obsah balenia:

 • Vysunutý FLUSH držiak séria Edge (ND) pre použitie s powerpack
 • Štandardný držiak Edge
 • Bezpečnostné pútko
 • Pulzomer HRM-Dual (hrudný pás - snímač tepu)
 • Snímač kadencie
 • USB kábel
 • Kompletný manuál v slovenčine

Súvisiace produkty

Vyhľadávanie